Головна » 2010 » Січень » 9 » Випускний вечір у Чутівській ЗОШ І-ІІІ ступенів
16:01
Випускний вечір у Чутівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

26 червня у Чутівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся традиційний випускний вечір. Дійство відбувалоя на сусідній площі перед адмінбудівлею, бо це свято є загальноселищним.

Крім 41 випускника, їх батьків, учителів на святі були присутніми близько 2 тис. глядачів з числа жителів та гостей селища. На урочистій частині випускників привітав директор школи Соколов Ігор Володимирович, а також гості з числа керівництва селища та району. Місце вручення атестатів було прикрашено алеєю та аркою з живих квітів. Під час вручення документів, випускники прямували до директора по ковровій доріжці. Особливі почесті були медалістам школи - цього року трьом випускникам було вручено цю почесну відзнаку. Приємною подією для присутніх став прощальний вальс випускників, які блискуче виконали його під овації глядачів. По закінченню офіційного заходу випускники випустили у небо повітряні кульки, як символ шкільного життя, що закінчується. 

Далі дійство продовжилося на майданчику перед школою, де для гостей відбулася демонстрація на мультимедійному екрані відеофільму з життя випускників. Продовженням розважальних заходів стала дискотека. Завершував цей шкільний захід грандіозний феєрверк, виконаний спеціалістами з м.Полтава. Неофіційна частина заходу була продовжена до самого ранку у місцевому ресторані.

Вранці за багаторічною традицією випускники з класними керівниками зустріли схід сонця за селищем - на Білій горі.

Переглядів: 3896 | Додав: chutovo | Теги: випускний вечір, чутівська школа, шкільні новини, шкільні свята | Рейтинг: 0.0/0