Головна » 2015 » Січень » 9 » Свято хореографічного мистецтва
17:35
Свято хореографічного мистецтва
Такий масштабний і видовищний захід, в якому брали участь 170 юних танцівників з Дніпропетровська, Полтави, Кременчука, Карлівки, Ковалівки та Чутового, вперше пройшов 21 грудня у Чутівській школі. Задля того, щоб він відбувся, неймовірних зусиль доклала президент громадської організації «Клуб спортивного танцю «Гран-прі» Світлана Кулик.
Відкрили перегони учасники Зразкового художнього колективу студії спортивно-бального танцю «Гран-прі» пристрасним «Іспанським болеро». А перший блок конкурсної програми розпочався з повільного вальсу та ритмічного «Ча-ча-ча», які виконували наймолодші. Серед них були і вісім дебютантів з нашого району. Варто відмітити, що малеча виступила гідно. Однак, найбільш вдало з десятьох чутівських пар виступили Артем Незвієцький та Аліна Полтавець, які здобули аж три кубки у категорії «Юніори-2» «Е», «Д», «Клас», показавши високу виконавську майстерність. Завдяки неабиякій артистичності та техніці виконання, якими вирізнялися їхні танці, вони завоювали багато прихильників та довели, що перший дорослий розряд зі спортивно-бальних танців отримали недаремно. Відрадно, що арсенал нагород учасників студії «Гран-прі» того дня поповнився на 16 золотих медалей, 15 срібних та п’ять бронзових. Високі результати, яких вони домоглися - це наслідок копіткої праці тренера Світлани Кулик та її вихованців. Радість успіху дітей розділили не лише педагог, а й батьки, які також докладають багато сил і фінансів у розвиток своїх дітей.
Поділилася враженнями від конкурсу і полтавка Вікторія Мосієнко, яка відзначила хорошу організацію конкурсу та зауважила, що Чутівська школа приємно здивувала своїм інтер’єром. Вболівальниця з Кременчука захоплена чудово прикрашеним залом, домашньою атмосферою, чіткістю й злагодженістю проведення заходу. Словом, гості стверджували, що дійство відбулося на високому рівні. А усі присутні були захоплені феєрією латиноамериканських і європейських танців, яку створили хореографи та їхні вихованці.

Переглядів: 1153 | Додав: BOSS | Рейтинг: 0.0/0