Головна » 2010 » Січень » 9 » Шкільний вечір "Посвята у старшокласники"
16:28
Шкільний вечір "Посвята у старшокласники"

25 вересня в актовій залі школи відбувся вечір для уч. 9–11 кл. "Посвята у старшокласники”, де іменинниками були 9– класники. Ведучі Молодушко Ю. та Гонтар О. з 10-Б кл. запросили команди "Фортуна”(9-А), "Гранд”(9-Б), "Максимум”(9-В), "Однокласники.UA ”(9-Г) до участі у різноманітних конкурсах.

У першому з них ("Знайомство”) кожен член команди повинен був якнайшвидше записати П.І.Б., дату народження сусіда зліва, а капітан ще й представити команду. Щоб відповісти на "Питання на засипку” капітанам приходилося інколи радитися з членами команди. Минулорічні випускники на одному з вересневих вечорів запропонували розпочати "Книгу рекордів школи". Цього вечора переможці "Конкурсу рекордсменів”(номінація "Легені школи”) теж залишили у ній свій підпис. За участь та перемогу у цих конкурсах команди отримували бали у вигляді зірочок, а ось інші конкурси, а саме "Пісенний”,”Реклама”,”Творчий” оцінювалися за оплесками глядачів. Учні 10-11 кл. готували дев’ятикласникам подарунки. 10-А запросив глядачів проінсценізувати казку, пісню "Осколки” виконала Голобородько К. з 10-Б, а одинадцятикласники зіграли сценку та заспівали чудову пісню. Лисенко В.,учень ПТУ, подарував своїм друзям з 9-Г пісню "Восьмиклассницы”. Не забули старшокласники привітати Незвієцького М. з обранням на пост президента школи. Допомагали ведучим втілювати у життя програму вечора волонтери 10-Б кл. Глущенко ю.,Шевченко Ю.,Чаплигіна О., Бала Ю. Вони, порахувавши бали, визначили переможців: ”Фортуна” та "Гранд” отримали по 19 балів. Усі команди нагороджені солодкими призами.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 4996 | Додав: chutovo | Теги: виховні заходи у школі, Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, шкільні вечори, шкільні новини | Рейтинг: 0.0/0