Головна » 2015 » Січень » 12 » Підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року - 2015"
13:05
Підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року - 2015"
Сімнадцять педагогів з дев’яти шкіл району взяли участь у районному етапі конкурсу «Вчитель року-2015». Для кожного з них він став незабутнім уроком життя. Своїми здобутками конкурсанти вписали ще одну сторінку в історію розвитку освіти Чутівщини. Це талановиті люди, неповторні особистості, наділені справжнім даром великої любові до дітей та своєї професії.
5 січня в актовій залі Чутівської школи зібралися педагоги з усього району на святковий захід по вшануванню переможців та лауреатів цьогорічного конкурсу, а також вчителів, які підготували переможців районних предметних олімпіад та конкурсу-захисту наукових робіт МАН.
У номінації «Правознавство» районного конкурсу "Учитель року -2015" перемогу здобула висококваліфікований, наполегливий, працьовитий та досвідчений педагог, який не зупиняється на досягнутому, вчитель історії і правознавства Чутівської школи Галина Бездітко. Лауреатом цього конкурсу у номінації "Хімія" стала вчитель нашої школи Соколова Олена Валеріївна.
Серед вчителів району, які якісно підготували учнів до районних предметних олімпіад та конкурсу-захисту робіт Малої Академії Наук були відзначені педагоги Чутівської школи: Гордієнко Н.В., Глузд О.П., Остаповець А.І., Фесенко І.М., Бездітко Г.Т., Соколова О.В., Котко Л.Ф., Попова Т.Д., Свіжина Н.І., Бурдіна О.В., Мирна Л.М., Каряка В.І., Корінь М.М., Бебех А.М..
Вітаємо!

Переглядів: 1061 | Додав: BOSS | Рейтинг: 0.0/0