Головна » 2015 » Січень » 9 » Там, де ми - там перемога!
17:10
Там, де ми - там перемога!
5 грудня відбувся традиційний шкільний захід військово-спортивного спрямування "Нумо, хлопці!", який проводився з нагоди Дня Збройних сил України.
У змаганнях, які проходили у спортивній залі школи, взяли участь збірна команда 10-х класів "Українські соколи" та збірна команда 11-х класів "Морська піхота".
У журі обрали голову батьківського комітету Марину Анатоліївна Рябокінь, головного спеціаліста відділу освіти РДА Аллу Йосипівна Понятенко, двох учасників АТО Валентина Діброву та Олександра Серякова, а очолював комісію вчитель трудового навчання і допризовної підготовки юнаків Анатолій Миколайович Гезей.
Знайомство з командами розпочалося з відеопрезентації. У перших чотирьох конкурсах юнаки змагалися у стройовій підготовці та силових вправах. Останньою з багатьох різних завдань була «сороконіжка», яка демонструє витривалість та єдність команди. Видовищним став конкурс капітанів. Капітани команд Артур Даніелян від «Морських піхотинців» та Сергій Лісніченко від «Українських соколів» достойно долали кожне випробування. Спочатку хлопці мали зібрати кілька видів протигазів за п’ять хвилин. «Пазли», напевне, було найлегшим завданням для кмітливих юнаків. Ватажок «соколів» справився досить швидко, і на дошці всі побачили зібране Сергієм слово «танк». А от у попаданні м’ячем у рухому мішень Артур зміг поцілити лише чотири рази з десяти спроб, його ж суперник - на один менше.
Останньою, як і завжди, була естафета. Варто відзначити, що темп юнаків був на межі можливого. Вболівальники ледь встигали повертати голови. Напруження серед глядачів досягло свого апогею – гул стояв, ніби на тисячному стадіоні. Після завершення конкурсів члени журі вітали хлопців з яскравим закінченням змагань. І попри різницю в очках - 102:109, все ж перемогла дружба, адже шкільна громада – це єдиний організм. Час пролетів непомітно, усі отримали чимале задоволення та пересвідчилися у тому, що сучасні юнаки достойні майбутні захисники Вітчизни.Переглядів: 1121 | Додав: BOSS | Рейтинг: 0.0/0