Головна » Архів новин
« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 35 36 »

Останні дні у травні справді особливі, Весна усіх вітає залюбки! Всі трішечки сумні, але щасливі -- Прощаються зі школою випускники. За одинадцять років школа стала для випускників їхньою другою домівкою, тим куточком, де вони проживали дійсно цікаве, молоде життя. І тепер, згадуючи школу, вони говорять: «Нам життя б своє, як кіноплівку, прокрутить на декілька років назад…». Життя назад прокрутити неможливо, а ось згадати можна багато чого. Тож на Останньому балу Наталки, що відбувся 23 травня 2014 року, знімальна група з числа десятикласників запропонувала презентацію багатосерійного фільму «Життя, і сльози, і любов…». Зйомки йшли довгі роки… І ось він готовий, шедевр із життя наших випускників: драма про муки, повість про прожиті в школі роки, поема, присвячена всім, хто знаходився поряд. Актори у фільмі – це учні школи. Єдність жанру не спостерігалась: тут і казка, і гостросюжетний детектив, і подіум, і ігроленд, комедія і трагедія, і, звичайно ж , прощальна пісня.

Переглядів: 910 | Дата: 02.07.2014 | Рейтинг: 0.0/0

Щороку учні школи беруть участь у всеукраїнському конкурсі «Очима дитини про бюджет країни», який сприяє вихованню податкової культури у молодого покоління. На думку членів журі кращими роботами І (районного) етапу конкурсу 2014 року визнали малюнки Ольги Ладіної з 5-А та Єлизавети Темник з 6-А класу.
Переглядів: 816 | Дата: 02.07.2014 | Рейтинг: 0.0/0

22 травня у приміщенні Полтавського університету економіки і права відбулося вручення дипломів лауреата персональної премії народного депутата України Олексія Лелюка. Дванадцять випускників Чутівщини також отримали дипломи та грошову винагороду за успіхи у навчанні, участь в олімпіадах, спортивних змаганнях, культурних заходах різних рівнів, у тому числі й двоє найуспішніших, найактивніших дівчат з нашої школи – Марина Мироненко та Анастасія Понятенко.

Переглядів: 800 | Дата: 02.07.2014 | Рейтинг: 0.0/0

ІІ (обласний) етап військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця» в Полтавській області відбувся в період з 20 по 22 травня 2014 року на базі дитячого оздоровчого центру «Маяк» (с. Головач Полтавського району). В ньому взяли участь 9 команд з міст Полтави, Миргорода, Кобеляцького, Лубенського, Полтавського, Хорольського, Чутівського районів, Полтавської спеціалізованої школи-інтернату № 1 І-ІІІ ступенів. Конкурси і змагання гри відбувалися відповідно до «Положення про Всеукраїнську військово-патріотичну спортивну гру «Зірниця». Честь району захищала команда «Краяни» Чутівської школи (керівники Угненко М.Б., Гезей А.М.), яка виборола призові другі місця в «Спортивних змаганнях», воєнізованій естафеті «Десант», третє -- в «Конкурсі строю та пісні» та отримала 5 загальнокомандне місце.

Переглядів: 832 | Дата: 02.07.2014 | Рейтинг: 0.0/0

7 травня 2014 року Чутівська школа радо зустрічала педагогів світової літератури шкіл району, які зібралися, щоб ушанувати пам'ять В. Шекспіра, відомого драматурга і поета . Цього дня учасники зібрання працювали в комп’ютерному кабінеті, прикрашеному білими скатертинами, квітами, запаленою свічкою, виставкою творів письменника та дитячих малюнків. Педагоги обмінювалися досвідом, вдавалися до дискусії. Темі «Шекспір і театр» присвятила свій виступ-дослідження учитель вищої категорії Чутівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ситник В.М.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 866 | Дата: 02.07.2014 | Рейтинг: 0.0/0