Головна » Архів новин
« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 35 36 »
Щорічно учні школи беруть активну участь в урочистостях, різноманітних виставках, конкурсах, змаганнях з нагоди визволення Чутівщини від німецько-фашистських загарбників та Дня селища. 19 вересня 2014 року Грамотами та призами нагороджені учні 10-11 класів - за І м. в конкурсі українських страв, 6-А кл. – за І м. в шкільному ярмарці , 9-Б кл. - за ІІ місце в конкурсі квіткових композицій та композицій з природнього матеріалу, команда школи (Даніелян А., Гриценко С., Черкас К.) – за ІІ місце в шашковому турнірі. Гідно несли почесну варту біля меморіалу Вічної Слави учні 7-А класу.

Переглядів: 806 | Дата: 29.10.2014 | Рейтинг: 0.0/0

Сьогодні – перше вересня, День знань. Гостинно і тепло відкрила школа свої обійми для 89 маленьких першокласників. Голосистий дзвоник у руках Ані Павліченко та Максима Кобєлєва покликав учнів за шкільні парти. Розпочинається новий навчальний рік. Здавалося б, так, як і завжди. Але зараз у нашій країні точиться війна, спровокована Росією та сепаратистами, йде боротьба за цілісність і незалежність нашої держави. Для кожного українця немає більшої проблеми, ніж доля Вітчизни. Саме суспільно-політична ситуація та події останнього місяця і обумовили тематику Першого уроку «Україна – єдина країна».

Переглядів: 785 | Дата: 29.10.2014 | Рейтинг: 0.0/0

Учні школи вдало виступили на XV районному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Крила надії», що відбувся 3 червня 2014 року в РБК. У конкурсній програмі першої вікової категорії танцюристи 6-А класу та вокальний ансамбль 6-Б класу стали переможцями в номінаціях «Хореографія» , «Вокал, ансамбль», а Єлизавета Шульга, Анна Бабенко з 7-А – призерами (ІІ м.) в номінації «Драматичне мистецтво, художнє читання». В змаганнях між школярами старшого віку танцювальний колектив «Let's Dance» (хореограф Наталія Золотаревська) виборов ІІ місце. Гуртківці під керівництвом учителя трудового навчання взяли участь у виставці робіт, що красувалася в фойє будинку культури.

Переглядів: 972 | Дата: 02.07.2014 | Рейтинг: 0.0/0

Випускний вечір 2014 року розпочався ходою юнаків та дівчат до меморіалу Вічної слави, де в знак пошани загиблим воїнам поклали квіти. Зустріч з дитинством подарували Попелюшка (Ольга Заливча) та паж (Артем Незвієцький). Разом з ведучим Арменом Даніеляном вони урочисто відкрили бал. Директор школи Ігор Соколов у своєму виступі відзначив найактивніших серед одинадцятикласників, батьків, висловив подяку колегам. Завжди з нетерпінням чекають випускники миті вручення атестатів. Цього року документ про завершення повної середньої освіти отримали 32 школярів, четверо з них поповнили список медалістів школи: Анастасія Понятенко, Марина Мироненко, Владислав Мосійчук, Дмитро Циганков. З напутніми словами до випускників звернулись селищний голова Микола Корольов, класний керівник 11-Б класу Наталія Михайлик, батьки. Переступаючи поріг у доросле життя, винуватці свята випустили у небо різнокольорові кульки та подарували всім присутнім чудовий вальс.

Переглядів: 908 | Дата: 02.07.2014 | Рейтинг: 1.0/1

30 травня на площі перед Чутівською школою зібралися святково вбрані учні, вчителі та гості на свято Останнього дзвоника. Ведучі Яків Легкобит, Анна Бабенко і заступник з НВР Раїса Іванівна Старокольцева урочисто оголосили про початок свята та запросили цьогорічних випускників на лінійку. Директор школи Ігор Володимирович Соколов розповів про здобутки шкільного колективу впродовж навчального року та нагородив переможців олімпіад та МАН Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Чутівської РДА. Радість свята зі своїми вихованцями прийшли розділити ті, хто пам’ятає їх зовсім маленькими, несміливими і трішки розгубленими, перші вчителі Т.О. Рубель, Л.Г. Клименко, О.В. Галета, Л.М. Новак та класні керівники О.П. Лещенко, Н.О. Михайлик, В.М. Ситник, які допомагали долати важкі сходинки пізнання в середній та старшій школі. Сердечно привітала присутніх зі святом начальник відділу освіти, молоді та спорту Мілана Андріївна Павленко. Із вдячністю за титанічну працю до вчителів звернулася від імені випускників Юлія Романенко. Згідно наказу одинадцятикласники передали прапор школи новій знаменній групі. Відтепер обов’язки прапороносця школи та його асистентів будуть виконувати десятикласники Даніелян Армен, Соколова Каріна та Петренко Катерина. Першокласники разом з класоводом Л.П.Артюх подарували віршовані рядки. Останній дзвінок продзвенів хвилюючим акордом з рук випускника, медаліста школи Дмитра Циганкова та першокласниці Анни Сушко.

 

 

  ... Читати далі »

Переглядів: 963 | Дата: 02.07.2014 | Рейтинг: 0.0/0