Головна » Архів новин
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 35 36 »
13 жовтня в школі розпочався традиційний Тиждень козацької Слави, приурочений Дню українського козацтва. Відкрили його учні 3-А класу, які разом з класоводом Л.С.Скрипник підготували флеш-моб «Україна – єдина країна». Цілий тиждень панувала піднесена атмосфера, відбувалися різноманітні цікаві заходи з вивчення та уславлення українського козацтва: «Посвята в козачата», виставка композицій з природнього матеріалу, битва хорів (конкурс на краще виконання української пісні), козацькі розваги. Г.С.Бафталовська, керівник театрального гуртка «Ровесник» при РБДЮТ, запросила на козацькі забави п’ятикласників. Змагалися команди «Козачата-1» 5-А та «Козачата-2» 5-Б класу. Впродовж заходу не було явного лідера, та все ж за підрахунками журі розрив між командами становив 0,7 бала, і перемога дісталася учням 5-Б класу.

Переглядів: 978 | Дата: 29.10.2014 | Рейтинг: 0.0/0

9 жовтня відбулися районні змагання з міні-футболу (дівчата) серед загальноосвітніх навчальних закладів І групи. Команда у складі Рябовол Аліни (капітан), Чугуєвець Олександри, Соколової Каріни, Бурніс Владислави (11кл.), Філенко Анни (10), Калініченко Діани (9-В), Волкової Ярослави (8-А) виборола ІІ місце.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 759 | Дата: 29.10.2014 | Рейтинг: 0.0/0

2 жовтня районна бібліотека для дітей відзначила свій 60-річний ювілей. З цієї нагоди її працівники запросили на свято шанувальників дитячої книги – учнів 4-А класу на чолі з класоводом Л.М.Новак. В підготовці заходу брали участь й активні читачі з шостих класів: Ю.Вовнянко, О.Вовнянко, Л.Вовнянко, Д.Вертій, А.Ніколаєнко, А.Різуненко. Ведучі Оксана Федоренко та Лілія Тімченко здійснили невеличкий екскурс у минуле. Учні подарували бібліотекарям пісню та букети чорнобривців, а класовод щиро подякувала бібліотекарям за всебічну підтримку і допомогу в розвитку школярів.Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 866 | Дата: 29.10.2014 | Рейтинг: 0.0/0

27 вересня відбулася конференція, присвячена річниці утворення Народного руху України. Про діяльність організації розповіли одинадцятикласникам учитель історії Бездітко Г.Т. та бібліотекар Ламаш В.І. З цікавістю учні слухали розповідь начальника районного управління юстиції Молодчої Л.Г. про громадські організації минулого та сьогодення. Олександра Чугуєвець, учениця 11-А класу, представила свою презентацію про українських діячів 60-х років В.Чорновола та І.Драча.Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 777 | Дата: 29.10.2014 | Рейтинг: 0.0/0

26 вересня в рамках тижня біології відбулася виставка учнівських робіт «Осінні дива». Всі класи мали можливість розкрити свою творчість, проявити фантазію, використавши квіти, природні матеріали, даровані матінкою-Природою. Створюючи композиції, діти вклали частинку своєї душі, вміння, власне бачення прекрасного.


Переглядів: 846 | Дата: 29.10.2014 | Рейтинг: 0.0/0