Головна » Архів новин
« 1 2 ... 42 43 44 45 »

18 вересня у с.м.т. Чутове відбулися святкові заходи з нагоди Дня селища. Організатором цього дійства була Чутівська селищна рада та Чутівська райдержадміністрація. Майже усі організації селища взяли активну участь у різних конкурсах, виставках. На центральній площі перед будинком культури відбулися різноманітні виставки та конкурси, працювали торгові точки. Цікавою була виставка творів народних умільців селища, художників. Традиційно активною у цей день була Чутівська школа. Учні на чолі з педагогами взяли участь у величезній шкільній ярмарці на площі перед школою, у виставці малюнків "Красуйся селище моє", конкурсі малюнку на асфальті, конкурсі квіткових композицій, конкурсі українських страв.

Також старшокласники разом з керівництвом району, ветеранами взяли участь у покладанні вінків до пам'ятників. На урочистому заході грамотами були відмічені переможці у конкурсах з числа працівників організацій та учнів нашої школи, а ввечері перед святковим концертом на сцені районного будинку культури відбулося нагородження найактивніших трудових колективів селища. Грамотою селищної ради був відзначений колектив Чутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за активну участь у проведені Дня селища. Свято завершилося концертом відомої співачки Наталії Май, вечірньою дискотекою та святковим феєрверком.


Переглядів: 3261 | Дата: 09.01.2010 | Рейтинг: 0.0/0

1 вересня 2009 року у Чутівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято Першого дзвоника. Дійство відбувалося на майданчику перед центральним входом у школу. Ведучими свята були заступник директора по НВР Старокольцева Р.І. та випускники 11-го класу школи Незвієцький Максим та Донцова Тетяна. З вітальним словом виступив директор школи Соколов І.В.. Він привітав колектив школи, батьків, гостей з святом та зазначив, що цього навчалного року за парти сядуть 636 школярів, а до першого класу зараховано 53 учні. На свято завітали гості - голова Чутівської РДА Хворост М.П. та селищний голова Корольов М.П.. Голова держадміністрації привітав учнів учителів, батьків та гостей свята з Днем Знань та зачитав звернення Президента України. Традиційний перший дзвоник пролунав з рук трьох першокласниць сестер-близнят Вовнянок, які цього року прийшли до першого класу. Такої події у Чутівській школі ще не було! По закінченню дійства школярі вручили учителям, гостям букети квітів. Свято пройшло у теплій, доброзичливій атмосфері.

Переглядів: 1939 | Дата: 09.01.2010 | Рейтинг: 0.0/0

26 червня у Чутівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся традиційний випускний вечір. Дійство відбувалоя на сусідній площі перед адмінбудівлею, бо це свято є загальноселищним.

Крім 41 випускника, їх батьків, учителів на святі були присутніми близько 2 тис. глядачів з числа жителів та гостей селища. На урочистій частині випускників привітав директор школи Соколов Ігор Володимирович, а також гості з числа керівництва селища та району. Місце вручення атестатів було прикрашено алеєю та аркою з живих квітів. Під час вручення документів, випускники прямували до директора по ковровій доріжці. Особливі почесті були медалістам школи - цього року трьом випускникам було вручено цю почесну відзнаку. Приємною подією для присутніх став прощальний вальс випускників, які блискуче виконали його під овації глядачів. По закінченню офіційного заходу випускники випустили у небо повітряні кульки, як символ шкільного життя, що закінчується. 

Далі дійство продовжилося на майданчику перед школою, де для гостей відбулася демонстрація на мультимедійному екрані відеофільму з життя випускників. Продовженням розважальних заходів стала дискотека. Завершував цей шкільний захід грандіозний феєрверк, виконаний спеціалістами з м.Полтава. Неофіційна частина заходу була продовжена до самого ранку у місцевому ресторані.

Вранці за багаторічною традицією випускники з класними керівниками зустріли схід сонця за селищем - на Білій горі.

Переглядів: 4033 | Дата: 09.01.2010 | Рейтинг: 0.0/0

З 1 по 19 червня у Чутівській ЗОШ І-ІІІ ступенів працював пришкільний оздоровчий табір "Веселка" з денним перебуванням дітей. До оздоровлення було залучено 63 учнів молодших класів та дітей пільгових категорій. Згідно наказу по школі був призначений штат у складі: Грищенко Тетяна Михайлівна - начальник табору, Литвиненко Володимир Миколайович - фізрук, вихователі - Скрипник Людмила Сергіївна, Новак Людмила Миколаївна, Гуля Валентина Миколаївна, Артюх Людмила Павлівна, працівники їдальні - Грибінник Таміла Віцентіївна, Журавель Ольга Сергіївна, Чаплигіна Тетяна Іванівна, Сторожова Ольга Миколавна, медсестра - Ульянець Лариса Олексіївна.

Завчасно уся робота була чітко спланована та організована, підготовлена відповідна документація. Згідно кошторису батьківська доплата становила 85 гривень, бюджетні кошти та спонсорська допомога - 55 гривень на одну дитину. Діти позбавлені батьківського піклування були звільнені від оплати повністю. Щоденний режим включав у себе ранкову фіззарядку, дворазове вітамінізоване харчування з солодощами, рухливі ігри на повітрі, конкурси, екскурсії. Для проведення конкурсів були закуплені призи.

Протягом оздоровлення, крім щоденних заходів, діти мали змогу переглянути виставу Полтавського тетру ляльок, побувати на екскурсії у музеї селища, відвідати місцевий кінно-спортивний комплекс "Тракен". Медсестра школи щоденно слідкувала за здоров'ям вихованців та їхнім харчуванням.

Діти та їхні батьки були задоволені пришкільним оздоровчим табором, який організували у Чутівській школі.

Переглядів: 3694 | Дата: 09.01.2010 | Рейтинг: 0.0/0

29 травня відбувся традиційний шкільний вечір "Останній бал Наталки", який готувався учнями та батьками 10 класу для випускників 11-х класів. Це був ювілейний 35-й захід, який щорічно проводиться у Чутівській школі для почесних гостей свята - випускників та їх класних керівників. На цей цікавий захід, який відбувся на майданчику перед центральним входом до школи, зійшлося чимало учнів, вчителів, батьків, жителів селища. Хоча програма вечора була досить насичена (виступ танцювальних колективів, гумористичні сценки, конкурси, пісні, демонстрація відеофільму про шкільне життя випускників) і тривала до пізнього вечора, але жоден з присутніх не покинув дійство. По закінченню заходу відбулася святкова дискотека для присутніх.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 2519 | Дата: 09.01.2010 | Рейтинг: 1.0/1