Головна » Архів новин
« 1 2 3 4 5 6 ... 35 36 »
В листопаді на базі школи відбувся зональний семінар вчителів світової літератури з теми «Викладання світової літератури з інтеграцією суміжних предметів та видів мистецтва». Учні 5-А класу разом з Валентиною Миколаївною Ситник працювали над образом героя з твору О. Уайльда «Хлопчик-зірка», а восьмикласники під керівництвом Раїси Іванівни Старокольцевої досліджували особливості давньогрецького театру. Досвідом по даній темі поділилася з колегами вчитель вищої категорії Ситник В.М.Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 828 | Дата: 07.12.2014 | Рейтинг: 0.0/0Пізно ввечері 20 листопада селище облетіла страшна звістка - трагічний випадок забрав з життя нашу колегу, медичну сестру школи Зебкало Лєну Анатоліївну та її доньку, ученицю 9-го класу Каріну. Внаслідок страшної автомобільної аварії наша шкільна родина втратила відразу двох її кращих представників. Ще вчора вони були поряд з нами, а сьогодні їх вже немає... Вже ніколи ми не побачимо турботливу Лєну Анатоліївну, яка завжди готова була прийти на допомогу кожному, не почуємо зі сцени чарівний голос Каріни.
Світла память. Сумуємо, памятаємо...

Переглядів: 832 | Дата: 23.11.2014 | Рейтинг: 0.0/0

З метою виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування світоглядних та етичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки, а також підвищення рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань безпечної життєдіяльності дітей з 20 по 24 жовтня 2014 року в школі пройшов Тиждень знань з безпеки життєдіяльності.

Переглядів: 941 | Дата: 12.11.2014 | Рейтинг: 0.0/0

У п’ятницю, 17 жовтня, шкільна родина Чутівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів прийняла в свої ряди нове поповнення: учнів 9-А, 9-Б та 9-В класів. Впродовж вечора всі присутні мали змогу більше дізнатися про колективи 9-х класів, переглядаючи відеофільми про шкільне життя. А керівник гуртків БДЮТ Володимир Іванович Ситник запросив команди девʾятикласників спробувати свої сили в інтелектуально-розважальній грі «Що? Де? Коли?». За результатами гри переможцем вийшла команда «Банани» 9-В кл., на ІІ та ІІІ м.– команди 9-Б кл. «Асорті» та «Джентельмени». Вже з сьогоднішнього дня вони братимуть участь в програмах вечорів і відчуватимуть себе справжніми старшокласниками.Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 846 | Дата: 30.10.2014 | Рейтинг: 0.0/0

17 жовтня учні 11-А, 11-Б та 8-В класів під керівництвом вчителя історії та правознавства Бездітко Г.Т. зустрілися за круглим столом, щоб поміркувати над запитанням «Чи можна створити щасливе майбутнє шляхом насильства?». Свої думки з цього питання висловили і запрошені гості: начальник районного управління юстиції Молодча Л.Г., бібліотекар Ламаш В.І., настоятель церкви Андрія Первозваного отець Олег.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 806 | Дата: 30.10.2014 | Рейтинг: 0.0/0