Головна » Архів новин
« 1 2 ... 33 34 35 36 37 ... 44 45 »
17 березня вчителем початкових класів Новак Людмилою Миколаївною була проведена відкрита виховна година для учнів 4-х класів на тему "Свято зустрічі птахів". До свята школярі разом зі своїми батьками виготовили шпаківні. Захід пройшов активно, з цікавістю для учнів. Вчитель ознайомила дітей з перелітними птахами, українськими традиціями, що стосуються приходу весни. Кульмінацією свята було вручення всім школярам солодкої випічки у вигляді жайворонків. Після виховного заходу учні допомогли обслуговуючим працівникам прикріпити шпаківні на деревах, що ростуть на території школи. Тепер 12 дерев'яних будиночків чекають для гніздування шпаків.
Переглядів: 2058 | Дата: 18.03.2011 | Рейтинг: 0.0/0

11 березня у школі відбувся традиційний шкільний вечір "Нумо, дівчата!". Як завжди, цей захід відбувся у вигляді творчих та інтелектуальних змагань команд дівчат 10-х та 11-х класів. Цього року на допомогу десятикласницям прийшли учениці 9-х класів, які спільно сформували команду "Амазонки". Одинадцятикласниці  представили команду "Діви Олімпу". Програма вечора включала різноманітні конкурси як для учасників так і для глядачів. Найяскравішим дійством було представлення команд, де учасниці у яскравих костюмах показали грацію та театральну майстерність. Цікавими для численних глядачів були конкурси: декорування страв, акробатичний етюд, конкурс капітанів таінші. У запеклій боротьбі перемогла команда "Амазонки"(9-10-і класи).

Переглядів: 2646 | Дата: 18.03.2011 | Рейтинг: 5.0/1

Протягом лютого місяця у школі відбувся конкурс художньої самодіяльності серед 2-11 класів. На розгляд жюрі були представлені індивідуальні та колективні номери учнів школи у жанрах: театральне мистецтво, декламація, вокал, хореографія. Найкращі композиції були відібрані на районний конкурс.
Деталі конкурсу - у відеоролику в кінці цього повідомлення.

  Відеоролик з кращими номерами художньої самодіяльності

Переглядів: 1533 | Дата: 18.03.2011 | Рейтинг: 0.0/0

    З 16 по 18 лютого у м. Києві відбулася Чотирнадцята міжнародна виставка навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2011». Організаторами цього заходу були: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, виставкова фірма «Карше». На виставці було представлено більше 200 навчальних закладів України, обласні управління освіти, заклади післядипломної освіти, інформаційні ресурси, видавництва та підприємства освітньої галузі. 

    В рамках виставки відбувся Перший конкурс на кращий інформаційний сайт навчального закладу «Веб-сайт – обличчя успіху» у якому взяла участь Чутівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, що представила діючий офіційний веб-ресурс школи. Компетентне журі конкурсу на чолі з головою правління Інтернет Асоціації України Т.Поповою визначило призерів конкурсу: Запорізька гімназія №107, Приватна школа «Афіни» м. Київ, Національний авіаційний університет м. Харків. Кращі веб-сайти деяких інших навчальних закладів учасників конкурсу були відзначені дипломами. Дипломом виставки «Сучасна освіта в Україні – 2011»  за участь у конкурсі «Веб-сайт – обличчя успіху» була нагороджена також Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

                                      

   Веб-сайт Чутівської школи, який працює у мережі Інтернет більше 2-х років за адресою www.chutovo.at ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 1872 | Дата: 11.03.2011 | Рейтинг: 5.0/1

Міністерство освіти визначило перелік навчальних предметів та особливості проведення підсумкових контрольних робіт, що писатимуть учні 5-8 класів у 2011 році

Підсумкові контрольні роботи у 5-8 класах загальноосвітніх шкіл будуть проведені з української мови, математики, історії України, іноземної мови. У школах з російською мовою навчання учні писатимуть контрольну роботу з російської мови.

Конкретну дату проведення підсумкових контрольних робіт будуть визначати регіональні управління освіти, однак вони мають відбутися у період з 10 по 20 травня цього року.

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти МОН вже надіслав до регіональних управлінь освіти розроблені методичні рекомендації щодо проведення підсумкових контрольних робіт у 5-8 класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2010/2011 навчальному році.

Рекомендаціями визначений перелік предметних посібників із варіантами завдань, за якими будуть проведені контрольні роботи. Остаточні варіанти завдань підсумкових контрольних робіт школи визначать самостійно, у відповідності зі змістом рекомендованих посібників.

Рекомендації також передбачають критерії оцінювання та систему нарахування балів за правильно виконані завдання контрольної роботи.

Сума балів, нарахованих за правильно виконані учнем завдання, буде переведена у шкільну оцінку за спеціальною шкалою. Максимальна оцінка за правильно виконану контрольну роботу складе 12 балів.

На виконання завдань контрольної роботи учням буде відведено 45 хвилин, а на роботу з іноземної мови – 90. Відлік часу буде починатися після вступної бесіди вчителя та проведення відповідного інструктажу.

Семестрова оцінка учня з предмета буде виставлятися з урахуванням оцінки підсумкової контрольної роботи.

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти МОН має до 15 квітня провести нараду за участі осіб, відповідальних за проведення підсумкових контрольних робіт у загальноосвітніх навчальних закладах.

Всі контрольні роботи мають бути перевірені до 25 травня, а їх результати будуть передані для узагальнення до місцевих управлінь освіти.

Після завершення навчального року, в міністерстві освіти систематизують результати підсумкових контрольних робіт українських школярів, з метою їх врахування при розробленні нового державного стандарту базової загальної середньої освіти.

Як повідомлялося раніше, наприкінці лютого міносвіти оприлюднило особливості цьогорічного проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9 та 11 класів.

У цьому році навчальні заня ... Читати далі »
Переглядів: 1291 | Дата: 09.03.2011 | Рейтинг: 0.0/0