Головна » Архів новин
« 1 2 ... 33 34 35 36 »

25 вересня в актовій залі школи відбувся вечір для уч. 9–11 кл. "Посвята у старшокласники”, де іменинниками були 9– класники. Ведучі Молодушко Ю. та Гонтар О. з 10-Б кл. запросили команди "Фортуна”(9-А), "Гранд”(9-Б), "Максимум”(9-В), "Однокласники.UA ”(9-Г) до участі у різноманітних конкурсах.

У першому з них ("Знайомство”) кожен член команди повинен був якнайшвидше записати П.І.Б., дату народження сусіда зліва, а капітан ще й представити команду. Щоб відповісти на "Питання на засипку” капітанам приходилося інколи радитися з членами команди. Минулорічні випускники на одному з вересневих вечорів запропонували розпочати "Книгу рекордів школи". Цього вечора переможці "Конкурсу рекордсменів”(номінація "Легені школи”) теж залишили у ній свій підпис. За участь та перемогу у цих конкурсах команди отримували бали у вигляді зірочок, а ось інші конкурси, а саме "Пісенний”,”Реклама”,”Творчий” оцінювалися за оплесками глядачів. Учні 10-11 кл. готували дев’ятикласникам подарунки. 10-А запросив глядачів проінсценізувати казку, пісню "Осколки” виконала Голобородько К. з 10-Б, а одинадцятикласники зіграли сценку та заспівали чудову пісню. Лисенко В.,учень ПТУ, подарував своїм друзям з 9-Г пісню "Восьмиклассницы”. Не забули старшокласники привітати Незвієцького М. з обранням на пост президента школи. Допомагали ведучим втілювати у життя програму вечора волонтери 10-Б кл. Глущенко ю.,Шевченко Ю.,Чаплигіна О., Бала Ю. Вони, порахувавши бали, визначили переможців: ”Фортуна” та "Гранд” отримали по 19 балів. Усі команди нагороджені солодкими призами.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 5028 | Дата: 09.01.2010 | Рейтинг: 0.0/0

18 вересня у с.м.т. Чутове відбулися святкові заходи з нагоди Дня селища. Організатором цього дійства була Чутівська селищна рада та Чутівська райдержадміністрація. Майже усі організації селища взяли активну участь у різних конкурсах, виставках. На центральній площі перед будинком культури відбулися різноманітні виставки та конкурси, працювали торгові точки. Цікавою була виставка творів народних умільців селища, художників. Традиційно активною у цей день була Чутівська школа. Учні на чолі з педагогами взяли участь у величезній шкільній ярмарці на площі перед школою, у виставці малюнків "Красуйся селище моє", конкурсі малюнку на асфальті, конкурсі квіткових композицій, конкурсі українських страв.

Також старшокласники разом з керівництвом району, ветеранами взяли участь у покладанні вінків до пам'ятників. На урочистому заході грамотами були відмічені переможці у конкурсах з числа працівників організацій та учнів нашої школи, а ввечері перед святковим концертом на сцені районного будинку культури відбулося нагородження найактивніших трудових колективів селища. Грамотою селищної ради був відзначений колектив Чутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за активну участь у проведені Дня селища. Свято завершилося концертом відомої співачки Наталії Май, вечірньою дискотекою та святковим феєрверком.


Переглядів: 3162 | Дата: 09.01.2010 | Рейтинг: 0.0/0

1 вересня 2009 року у Чутівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято Першого дзвоника. Дійство відбувалося на майданчику перед центральним входом у школу. Ведучими свята були заступник директора по НВР Старокольцева Р.І. та випускники 11-го класу школи Незвієцький Максим та Донцова Тетяна. З вітальним словом виступив директор школи Соколов І.В.. Він привітав колектив школи, батьків, гостей з святом та зазначив, що цього навчалного року за парти сядуть 636 школярів, а до першого класу зараховано 53 учні. На свято завітали гості - голова Чутівської РДА Хворост М.П. та селищний голова Корольов М.П.. Голова держадміністрації привітав учнів учителів, батьків та гостей свята з Днем Знань та зачитав звернення Президента України. Традиційний перший дзвоник пролунав з рук трьох першокласниць сестер-близнят Вовнянок, які цього року прийшли до першого класу. Такої події у Чутівській школі ще не було! По закінченню дійства школярі вручили учителям, гостям букети квітів. Свято пройшло у теплій, доброзичливій атмосфері.

Переглядів: 1846 | Дата: 09.01.2010 | Рейтинг: 0.0/0

26 червня у Чутівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся традиційний випускний вечір. Дійство відбувалоя на сусідній площі перед адмінбудівлею, бо це свято є загальноселищним.

Крім 41 випускника, їх батьків, учителів на святі були присутніми близько 2 тис. глядачів з числа жителів та гостей селища. На урочистій частині випускників привітав директор школи Соколов Ігор Володимирович, а також гості з числа керівництва селища та району. Місце вручення атестатів було прикрашено алеєю та аркою з живих квітів. Під час вручення документів, випускники прямували до директора по ковровій доріжці. Особливі почесті були медалістам школи - цього року трьом випускникам було вручено цю почесну відзнаку. Приємною подією для присутніх став прощальний вальс випускників, які блискуче виконали його під овації глядачів. По закінченню офіційного заходу випускники випустили у небо повітряні кульки, як символ шкільного життя, що закінчується. 

Далі дійство продовжилося на майданчику перед школою, де для гостей відбулася демонстрація на мультимедійному екрані відеофільму з життя випускників. Продовженням розважальних заходів стала дискотека. Завершував цей шкільний захід грандіозний феєрверк, виконаний спеціалістами з м.Полтава. Неофіційна частина заходу була продовжена до самого ранку у місцевому ресторані.

Вранці за багаторічною традицією випускники з класними керівниками зустріли схід сонця за селищем - на Білій горі.

Переглядів: 3948 | Дата: 09.01.2010 | Рейтинг: 0.0/0

З 1 по 19 червня у Чутівській ЗОШ І-ІІІ ступенів працював пришкільний оздоровчий табір "Веселка" з денним перебуванням дітей. До оздоровлення було залучено 63 учнів молодших класів та дітей пільгових категорій. Згідно наказу по школі був призначений штат у складі: Грищенко Тетяна Михайлівна - начальник табору, Литвиненко Володимир Миколайович - фізрук, вихователі - Скрипник Людмила Сергіївна, Новак Людмила Миколаївна, Гуля Валентина Миколаївна, Артюх Людмила Павлівна, працівники їдальні - Грибінник Таміла Віцентіївна, Журавель Ольга Сергіївна, Чаплигіна Тетяна Іванівна, Сторожова Ольга Миколавна, медсестра - Ульянець Лариса Олексіївна.

Завчасно уся робота була чітко спланована та організована, підготовлена відповідна документація. Згідно кошторису батьківська доплата становила 85 гривень, бюджетні кошти та спонсорська допомога - 55 гривень на одну дитину. Діти позбавлені батьківського піклування були звільнені від оплати повністю. Щоденний режим включав у себе ранкову фіззарядку, дворазове вітамінізоване харчування з солодощами, рухливі ігри на повітрі, конкурси, екскурсії. Для проведення конкурсів були закуплені призи.

Протягом оздоровлення, крім щоденних заходів, діти мали змогу переглянути виставу Полтавського тетру ляльок, побувати на екскурсії у музеї селища, відвідати місцевий кінно-спортивний комплекс "Тракен". Медсестра школи щоденно слідкувала за здоров'ям вихованців та їхнім харчуванням.

Діти та їхні батьки були задоволені пришкільним оздоровчим табором, який організували у Чутівській школі.

Переглядів: 3617 | Дата: 09.01.2010 | Рейтинг: 0.0/0