Головна » Архів новин
« 1 2 ... 31 32 33 34 35 ... 44 45 »

У період з 24 лютого 2011 року по 24 травня 2011 року компанія Samsung Electronics за підтримки Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки України проводила конкус освітніх проектів серед вчителів середніх шкіл на тему «Samsung назустріч знанням 2011». 

Для участі в цьогорічному конкурсі, вчитель хімії та біології Чутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Соколова Олена Валеріївна за підтримки адміністрації школи представила на розгляд жюрі конкурсну роботу - заявку на грант в одній із трьох конкурсних категорій - "Виховання екологічної культури". Проект передбачав створення екологічної веб-школи www.ekoshkola.com.ua - своєрідної мережі в Інтернеті, яка мала на меті об'єднати учнів загальноосвітніх шкіл України, що цікавляться екологією та намагаються покращити стан довкілля у своїх регіонах проживання. Причому створювати та розвивати цей веб-ресурс мали самі учні.

Заявка на грант мала на увазі опис проекту, що претендув на один з головних призів - цифрову лабораторію від Samsung. Була досягнута основна умова проекту - він спрямований на ефективне застосування цифрових технологій у прикладному навчанні.

Робота вчителя нашої школи Соколової О.В. визнана однією з кращих у категорії, за що педагог був нагороджений дипломом номінанта конкурсу грантів «Samsung назустріч знанням 2011» за підписом президента компанії "Samsung Electronics Україна" Парк Юнгчула.  

Вітаємо!


Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 1092 | Дата: 26.08.2011 | Рейтинг: 0.0/0

Протягом червня місяця на сайті пілотного проекту "Національний проект "Відкритий світ" проводилося анкетування навчальних закладів України, щодо стану інформатизації навчального процесу у школах. За підсумками анкетування та погодженням з Полтавським інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників, Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів разом з кількома іншими навчальними закладами Полтавської області обрана учасником проекту "Відкритий світ", як школа, яка є однією з провідних в області по застосуванню інформаційних технологій у навчальному процесі.

Як повідомлялось раніше у засобах масової інформації, Національний проект «Відкритий світ» - один із 11 національних проектів затверджених Президентом України і Кабінетом Міністрів України у 2010 році, як пріоритет в соціально-економічному розвитку країни. 

Метою Національного проекту «Відкритий світ» є створення єдиного національного інформаційного середовища, в якому за допомогою новітніх інформаційно - телекомунікаційних технологій забезпечити усіх учасників навчального – виховного процесу: учнів, учителів, батьків, адміністраторів освіти до мультимедійних баз даних. Уніфікація методик навчання і в режимі реального часу забезпечення опрацювання цих методичних матеріалів методистами і педагогами. Створення умов, які б заохочували учнів до успішного навчання та забезпечили рівні можливостей доступу до якісної освіти кожного громадянина України незалежно від місця проживання.

Реалізація національного проекту на першому етапі, який триватиме 4 роки та обсяг фінансування 5 млрд. гривень, дасть можливість забезпечити учнів 5-9 класів, а це більше 1,5 млн. дітей, доступом до навчання з використанням новітніх технологій, які включатимуть: високу інтерактивність, повномасштабну мультимедійність, імітаційне моделювання, здатність до модифікації та творчості. Забезпечить запровадження у системі освіти п'ять нових педагогічних інструменти: інтерактив, мультимедійність, моделінг, комунікативність і креативність учня.
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 1138 | Дата: 26.08.2011 | Рейтинг: 0.0/0


Відповідне урядове рішення, що внормовує питання завершення 2011-2012 навчального року прийняте у зв’язку із проведенням в Україні фінальної частини європейського футбольного форуму ЕВРО-2012. Органам виконавчої влади та місцевого самоврядування, в підпорядкуванні яких перебувають навчальні заклади, рекомендовано до встановленого строку завершити заняття в навчальних закладах незалежно від їх типу і форм власності.

Згідно з листом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21.07.2011 № 1/9-556 визначено структуру 2011/2012 навчального року. Відповідно до ст. 16 Закону України «Про загальну середню освіту» новий навчальний рік розпочинається у День Знань - 1 вересня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою.

Упродовж навчального року проводяться канікули:
осінні – з 24 по 30 жовтня;
зимові – з 26 грудня по 10 січня;
весняні – з 26 березня по 1 квітня.

Заняття у навчальних закладах усіх типів і форм власності завершуються до 25 травня, а саме:
у 1-8-х та 10-х класах – 25 травня;
у 9-х класах – 14 травня;
у 11-х класах – 3 травня.

Навчальні екскурсії та навчальна практика проводяться протягом 2011/2012 навчального року.

Державна підсумкова атестація проводиться:
- у 4-х класах з 11 по 18 травня з української мови та читання (мови навчання), математики;
- у 9-х класах з 15 по 30 травня з української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу;
- в 11-х класах з 4 по 11 травня з української мови, профільного предмета, предмета за вибором учнів.

Документи про загальну середню освіту вручаються випускникам 11-х класів – 12-13 травня (пропонується провести "Свято завершення навчального року"), а 9-х класів – 31 травня - 1 червня 2012 року.

Після завершення державної підсумкової атестації для учнів 11-х класів пропонується провести "Свято завершення навчального року" (12-13 травня). ЗНО для випускників планується провести з 14 травня по 7 червня.

Свято "Останнього дзвоника" у загальноосвітніх навчальних закладах традиційно проводитиметься після завершення занять - 25 травня.
Переглядів: 1292 | Дата: 26.08.2011 | Рейтинг: 0.0/0

 

 Міністерство освіти і науки рекомендує навчальним закладам присвятити Перший єдиний урок відзначенню 20-ї річниці незалежності України, за темою: "Україна ‑ наш спільний дім".

У методичних рекомендаціях, підготовлених міністерством, зазначено, що при виборі форм, місця, методів проведення уроку слід ураховувати кількість учнів, тип навчального закладу тощо.

Рекомендовано провести цей урок на базі шкільних, краєзнавчих музеїв для окремого класу, паралелі чи всієї школи.

Важливо, наголошено в рекомендаціях, щоб учні знали та розуміли події початку 90-х років ХХ ст. і могли висловлювати власну думку щодо них.

У методичних рекомендаціях уточнюється тематика проведення Перших уроків диференційовано: для 1-х, 2‑4-х класів, а також для учнів середньої ланки та 9‑11-х класів.

За традицією, перед початком нового навчального року в усіх середніх навчальних закладах буде проведено урочисту загальношкільну лінійку, присвячену 1-му вересня – Дню знань.
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 1018 | Дата: 11.07.2011 | Рейтинг: 0.0/0

Звіт директора Чутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області Соколова І.В. про свою діяльність на посаді протягом 2010-2011 навчального року.

с.м.т. Чутове

21.06.2011

Шановні присутні! Завершується 2010-2011 навчальний рік і тому ми зібралися сьогодні, щоб зробити певні підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність директора на посаді протягом цього навчального року.
На цих загальних зборах, які проводяться з метою заслуховування звіту директора школи вже шостий рік, ми керуємося діючим Положенням про порядок звітування директора Чутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів перед трудовим колективом, представниками громадського самоврядування школи, щодо своєї діяльності на посаді протягом навчального року, яке було затверджено за загальних зборах у червні 2007 року.
Як директор школи, у своїй діяльності протягом звітного періоду, я керувався Статутом школи, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовими обов’язками директора школи, законодавством України, іншими нормативними актами, що регламентують роботу школи та керівника загальноосвітнього навчального закладу.

1. Загальна інформація про школу.

Чутівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів є колективною власністю Чутівської районної ради Полтавської області. Управління та фінансування здійснюється відділом освіти Чутівської РДА, якому делеговані відповідні повноваження. Будівля школи прийнята в експлуатацію 1968 року, земельна ділянка, яка належить школі має площу 2,5 га. У 2010-2011 навчальному році працювало 46 педагогів та 25 працівників з числа обслуговуючого персоналу. . Навчання завершило 602 учні у 28 класокомплектах, середня наповнюваність класів становить 21,5 учень. Перші класи школи здобували освіту на базі дитсадків «Світанок» та «Веселка».

2. Кадрове забезпечення.

У 2010-2011 навчальному році штатними працівниками Чутівська школа була забезпечена на 95%. Тимчасово незаповненою залишилася вакансія двірника школи (0,5 ставки), по причині того, що не знайшли заміни працівнику, який не справлявся з обов’язками і був звільнений серед року. Розстановка педагогів здійснюється відповідно до фахової освіти педпрацівників, але останнім часом через зменшення педнавантаження зустрічається негативне явище, коли деякі вчителі викладають предмети не за фахом (образотворче мистецтво, історія, художня культура, основи здоров’я, тощо). Це не припустимо для великої районної школи. Настають часи, коли при підборі нових кадрів, розподілу годин, класного керівництва працедавець повинен враховувати багато факторів: фахову підготовку, ініціативність, п ... Читати далі »
Переглядів: 6116 | Дата: 23.06.2011 | Рейтинг: 4.0/1