Головна » Архів новин
« 1 2 ... 31 32 33 34 35 36 »

Уже стало традицією проводити конкурсну програму для майбутніх захисників Вітчизни. Цього року вона приурочена 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні і проходила у рамках двомісячника оборонно-масової роботи. 26 березня у спортивному залі школи змагалися команди юнаків 9-11 класів "Авіатори" та "Зірковий десант". Для журі та численної публіки, яка завітала у спортивний зал школи, команди показали себе у конкурсах: "Презентація команд", "Конкурс пісні і строю", "Бойовий листок", "Вікторина", "Конкурс молодого бійця", "Силовий", "Конкурс капітанів", "Естафета". Впевнену перемогу отримала команда "Авіатори".

Фото Сліпченко Н.

Переглядів: 1761 | Дата: 09.04.2010 | Рейтинг: 5.0/1

Школа - наше життя, місце приємних зустрічей і (ні для кого не секрет) місце першого кохання. А тут ще весна як сніг на голову! Хлопці задивляються на дівчат...

Саме 19 березня актовий зал школи зібрав велику кількість глядачів на традиційний вечір старшокласників "Нумо, дівчата!". Ткаченко Олександр та Заливча Тетяна, ведучі цього дійства представили журі конкурсної програми та запросили команди до участі у конкурсах.Команди дівчат "Ляльки" (9,11 класи) та "Небесні ластівки" (10 класи) у першому конкурсі досить ефектно представили себе.Добре представили свої здібності команди у інтелектуальному конкурсі "Вікторина" та танцювальному конкурсі.

Оригінальним був конкурс моделей, де юні дизайнерки представили на розсуд журі одяг з підручних матеріалів, які продемонстрували учениці 6-го класу.

Свою грацію конкурсантки показали, виконуючи під музику командний акробатичний етюд.Уболівальники теж мали змогу взяти участь у конкурсах. Найцікавішим виявився конкурс на вміння заплітати косички.Підсумки конкурсів оголосила заступник директора по навчально-виховній роботі Старокольце ... Читати далі »
Переглядів: 3465 | Дата: 07.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Згідно річного плану роботи протягом лютого місяця у нашій школі пройшов місячник художньо-естетичного виховання. В рамках місячника відбувся конкурс художньої самодіяльності. Творчі учні школи демонстрували свої вміння з декламаторського мистецтва, вокалу, танців. Під час проведення години поезії кращими декламаторами визначило журі Шульгу Лізу (3-А), Юрченко Оксану (5-А), Петренко Катю (6-Б), Черкас Олю (8-В), а також учнів, які написали власні вірші: Горобець Юлію (6-В), Мироненко Марину (7-А). Переможцями конкурсу "Пісенний дивограй" стали Москівець Катя (2-Б), Литвиненко Надія (3-Б), Банченко Карина (6-В), Заливча Оля (6-Б), Пістряк Катя (6-В). Серед танцювальних колективів найбільше оплесків отримали 2-А, 3-Б, 4-А, 5-А, 5-Б, 6-В класів.

А старшокласники показали свої таланти на вечорі конкурсі обдарованої молоді "Крок до зірок". Переможцями у номінації "Декламація" виявилася Голобородько Катя (10-Б), Незвієцький Максим (11 кл.), Євтушенко Марина (9-Г), у номінації "вокал" - Голобородько Катя (10-Б), ансамбль дівчат (9-Г), у номінації "хореографія" - танцювальний колективи 9-Б та 10-Б класів. Тож, як бачимо,

В школі є у нас артисти:

Співаки і танцюристи,

Учні є, що пишуть вірші...


Переглядів: 1766 | Дата: 23.02.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Зі святом привітали хлопців школи, учителів-чоловіків з Днем Захисника Вітчизни учні чергового 8-Б класу на щотижневій загальношкільній лінійці у понеділок 22 лютого. Цікавою була розповідь учнів про історію цього свята, українські традиції. По закінченню інформаційно-пізнавальної хвилинки пролунав чудовий вірш Наталії Козленко "В день февральский" у виконанні Яни Костенко.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 3307 | Дата: 23.02.2010 | Рейтинг: 0.0/0