Головна » Архів новин
« 1 2 3 4 ... 35 36 »


Дорогі жінки, дівчата!

Від усієї душі вітаю вас з найжіночнішим і найсвітлішим святом – 8 березня!
Не просто так справжня весна починається з Міжнародного жіночого дня – адже в усьому світі і для всіх людей жінки асоціюються із цією порою року. Ви такі ж квітучі і з кожним днем все красивіші, а ваші усмішки по-сонячному теплі. Жити з вами, любити вас, працювати з вами, дивитися на вас і просто проходити повз вас – це завжди як ковток свіжого повітря, приплив натхнення і життєвих сил!

Хай зігрівають душу вам красою
Весни тендітні пелюстки,
І розливаються джерельною водою
Кохання й щастя гомінкі струмки.

Нехай до ваших ніг кладуть серця без бою.
В захопленні п'яніють без вина.
Нехай не гасне полум'я любові,
Нехай в душі завжди цвіте весна

Весна дарує вам прозору даль,
рожеві мрії, роси світанкові,
щоб вас минали смуток і печаль,
відкритим було серце для любові.

Нехай в цей день погожий, ясний
В душі панує радість і цвіте краса!
Цей день весни на привітання рясний -
Жінки! Бажаю миру, щастя і добра!


З повагою, директор школи І.В.Соколов
Переглядів: 600 | Дата: 06.03.2015 | Рейтинг: 0.0/0

«Іду до вас із забуття воскреслий» - під таким заголовком провели усний журнал , присвячений життю та творчості Василя Симоненка, учитель української мови та літератури Людмила Володимирівна Стукун, бібліотекар Ольга Іванівна Власенко та учні 6-А, 9-В, 10 класів. Значення творчого доробку поета нині – через 80 років після народження та у важкі часи для його України – набуває нових смислів та особливої влучності, промовляючи до нас дзеркально чистою і водночас проникливою поезією. З уст юних декламаторів прозвучало 35 поезій, і кожен читець намагався вкласти весь потенціал своєї душі, аби найточніше розкрити образ поета-патріота. Яскравим етапом свята вшанування пам’яті Василя Симоненка була концертна програма артистів обласної філармонії. Запрошені адміністрацією школи у рамках місячника художньо-естетичного виховання митці допомогли долучитися до чистого поетичного джерела справжнього сина українського народу.

Переглядів: 564 | Дата: 06.03.2015 | Рейтинг: 0.0/0

3 лютого у школу завітав заступник начальника Чутівського РВ УМВС в Полтавській області Бездітко С.Г., який профів профорієнтаційну бесіду з одинадцятикласниками. Сергій Григорович ознайомив випускників з правилами вступу до вищих навчальних закладів системи МВС України.Переглядів: 1095 | Дата: 03.02.2015 | Рейтинг: 0.0/0

Сімнадцять педагогів з дев’яти шкіл району взяли участь у районному етапі конкурсу «Вчитель року-2015». Для кожного з них він став незабутнім уроком життя. Своїми здобутками конкурсанти вписали ще одну сторінку в історію розвитку освіти Чутівщини. Це талановиті люди, неповторні особистості, наділені справжнім даром великої любові до дітей та своєї професії.
5 січня в актовій залі Чутівської школи зібралися педагоги з усього району на святковий захід по вшануванню переможців та лауреатів цьогорічного конкурсу, а також вчителів, які підготували переможців районних предметних олімпіад та конкурсу-захисту наукових робіт МАН.
У номінації «Правознавство» районного конкурсу "Учитель року -2015" перемогу здобула висококваліфікований, наполегливий, працьовитий та досвідчений педагог, який не зупиняється на досягнутому, вчитель історії і правознавства Чутівської школи Галина Бездітко. Лауреатом цього конкурсу у номінації "Хімія" стала вчитель нашої школи Соколова Олена Валеріївна.
Серед вчителів району, які якісно підготували учнів до районних предметних олімпіад та конкурсу-захисту робіт Малої Академії Наук були відзначені педагоги Чутівської школи: Гордієнко Н.В., Глузд О.П., Остаповець А.І., Фесенко І.М., Бездітко Г.Т., Соколова О.В., Котко Л.Ф., Попова Т.Д., Свіжина Н.І., Бурдіна О.В., Мирна Л.М., Каряка В.І., Корінь М.М., Бебех А.М..
Вітаємо!

Переглядів: 1090 | Дата: 12.01.2015 | Рейтинг: 0.0/0

Такий масштабний і видовищний захід, в якому брали участь 170 юних танцівників з Дніпропетровська, Полтави, Кременчука, Карлівки, Ковалівки та Чутового, вперше пройшов 21 грудня у Чутівській школі. Задля того, щоб він відбувся, неймовірних зусиль доклала президент громадської організації «Клуб спортивного танцю «Гран-прі» Світлана Кулик.
Відкрили перегони учасники Зразкового художнього колективу студії спортивно-бального танцю «Гран-прі» пристрасним «Іспанським болеро». А перший блок конкурсної програми розпочався з повільного вальсу та ритмічного «Ча-ча-ча», які виконували наймолодші. Серед них були і вісім дебютантів з нашого району. Варто відмітити, що малеча виступила гідно. Однак, найбільш вдало з десятьох чутівських пар виступили Артем Незвієцький та Аліна Полтавець, які здобули аж три кубки у категорії «Юніори-2» «Е», «Д», «Клас», показавши високу виконавську майстерність. Завдяки неабиякій артистичності та техніці виконання, якими вирізнялися їхні танці, вони завоювали багато прихильників та довели, що перший дорослий розряд зі спортивно-бальних танців отримали недаремно. Відрадно, що арсенал нагород учасників студії «Гран-прі» того дня поповнився на 16 золотих медалей, 15 срібних та п’ять бронзових. Високі результати, яких вони домоглися - це наслідок копіткої праці тренера Світлани Кулик та її вихованців. Радість успіху дітей розділили не лише педагог, а й батьки, які також докладають багато сил і фінансів у розвиток своїх дітей.
Поділилася враженнями від конкурсу і полтавка Вікторія Мосієнко, яка відзначила хорошу організацію конкурсу та зауважила, що Чутівська школа приємно здивувала своїм інтер’єром. Вболівальниця з Кременчука захоплена чудово прикрашеним залом, домашньою атмосферою, чіткістю й злагодженістю проведення заходу. Словом, гості стверджували, що дійство відбулося на високому рівні. А усі присутні були захоплені феєрією латиноамериканських і європейських танців, яку створили хореографи та їхні вихованці.

Переглядів: 1185 | Дата: 09.01.2015 | Рейтинг: 0.0/0