Головна » 2015 » Квітень » 07
«Весна іде, красу несе…»,- співається в пісні. А ще ця пора несе безліч позитивних емоцій від перегляду конкурсної програми традиційного щорічного дійства під назвою «Нумо, дівчата».
Ось і цого року 20 березня в актовій залі школи був черговий аншлаг. Тут зібралися поціновувачі краси та розуму, утіленням яких були представниці команд «Німфи» та «Десять відтінків червоного». Красуні та розумниці 8-11 класів представили презентації та вихід, де яскраво, із використанням новітніх технологій та різних видів сценічної дії донесли до журі та глядачів ідею створення команд та їх назву. Особливо вражаючою була робота команди «Німфи».
У ході конкурсної програми дівчата показали вміння створювати певний образ у залежності від ситуації (конкурс «За 5 хвилин до…»), продемонстрували вишуканість, грацію та відмінну фізичну підготовку в акробатичних етюдах. Вікторина виявила розум та ерудицію дівчат. Ну а конкурс «Beauty fashion», під час якого наші красуні створювали цілісний образ, просто зірвав зал бурею овацій. Адже колекція суконь із газет і скотчу та вишуканий образ Пікової дами не залишив байдужим жодного з глядачів і ,тим більше, журі. У наполегливій боротьбі перемогу здобула команда «Німфи», а кращою з конкурсанток визнана Бурніс Владислава з 11-Б класу.
Варто відзначити, що надзвичайне враження присутні отримали не лише від програми, а й від її проведення ведучими Фисуном І., Кобелєвим М, Лісніченком С. та Криворучком Ю., з якими працювала (як і над самою програмою) щойно призначений педагог – організатор Голобородько Катерина Анатоліївна.


Переглядів: 1335 | Дата: 07.04.2015 | Рейтинг: 0.0/0