Головна » Дошка оголошень » Оголошення для учнів

Школярів запрошують до участі у конкурсі "Водні ресурси Полтавщини"
07.02.2014, 16:28
Полтавське обласне управління водних ресурсів спільно з Департаментом освіти і науки облдержадміністрації, відділом у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, Полтавським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проводить конкурс "Водні ресурси Полтавщини".
Конкурс проводить в рамках відзначення 22 березня Всесвітнього дня водних ресурсів. Долучитися до участі в ньому можуть учні загальноосвітніх та вихованці позашкільних навчальних закладів області.
Конкурсні проводиться у номінаціях:
1. Конкурс віршів. Розмір вірша – максимально 12 рядків, шрифт "14".
2. "Екологічний плакат" на тему "Турбота про чисту воду – турбота про майбутнє". Формат плакатів 30х40 см; техніка виконання: гуаш, акварель, графіка, пастель, туш, колаж, аплікація. Вікові категорії учасників: 7-11 років.
3. Конкурс поробок "Водні ресурси". Техніка виконання довільна.
Конкурсні роботи можна надсилати до 10 березня 2014 року за адресою:  36003, м. Полтава, пров. Госпітальний, 10, Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (тел./факс: 7-41-24), e-mail: ekocentrpl@mail.ru.
Роботи мають бути підписані. На звороті друкованим шрифтом вказати: назву роботи, прізвище, ім’я,  вік та клас автора, назву навчального закладу, контактний телефон.
Призери конкурсу будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавського обласного управління водних ресурсів, відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської обласної державної адміністрації, а також матимуть можливість пільгового оздоровлення в обласному дитячо-юнацькому оздоровчому таборі "Еколог".


Додав: BOSS | | Теги: конкурс Водні ресурси Полтавщини, всесвітній день водних ресурсів, конкурси для учнів
Переглядів: 5135 | Розміщено до: 15.03.2014