Головна » Дошка оголошень » Оголошення для учнів

У категорії оголошень: 1
Показано оголошень: 1-1


Сортувати за: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
Полтавське обласне управління водних ресурсів спільно з Департаментом освіти і науки облдержадміністрації, відділом у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, Полтавським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проводить конкурс "Водні ресурси Полтавщини".
Конкурс проводить в рамках відзначення 22 березня Всесвітнього дня водних ресурсів. Долучитися до участі в ньому можуть учні загальноосвітніх та вихованці позашкільних навчальних закладів області.
Конкурсні проводиться у номінаціях:
1. Конкурс віршів. Розмір вірша – максимально 12 рядків, шрифт "14".
2. "Екологічний плакат" на тему "Турбота про чисту воду – турбота про майбутнє". Формат плакатів 30х40 см; техніка виконання: гуаш, акварель, графіка, пастель, туш, колаж, аплікація. Вікові категорії учасників: 7-11 років.
3. Конкурс поробок "Водні ресурси". Техніка виконання довільна.
Конкурсні роботи можна надсилати до 10 березня 2014 року за адресою:  36003, м. Полтава, пров. Госпітальний, 10, Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (тел./факс: 7-41-24), e-mail: ekocentrpl@mail.ru.
Роботи мають бути підписані. На звороті друкованим шрифтом вказати: назву роботи, прізвище, ім’я,  вік та клас автора, назву навчального закладу, контактний телефон.
Призери конкурсу будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавського обласного управління водних ресурсів, відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської обласної державної адміністрації, а також матимуть можливість пільгового оздоровлення в обласному дитячо-юнацькому оздоровчому таборі "Еколог".


Оголошення для учнів | Переглядів: 5147 | Дата: 07.02.2014