Головна » Дошка оголошень (5)

Оголошення для вчителів [4]Оголошення для учнів [1]

Шановні вчителі!

У рамках проведення Форуму педагогічних ідей «УРОК» Ви можете протягом 5-ти днів отримати сертифікат про публікацію Вашого матеріалу у всеукраїнському науково-методичному журналі «Відкритий урок: розробки, технології, досвід». Також у рамках Форуму учителями та навчальними закладами можуть бути отримані спеціальні дипломи за розповсюдження педагогічного досвіду.
Будемо раді бачити Вас серед активних учасників Форуму. Детальні умови проведення Форуму дивіться за посиланням http://osvita.ua/publishing/urok/. Адреса для листування: 02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі 6, оф. 219. Адреса для e-mail: forum@osvita.ua

З повагою,
головний редактор журналу «Відкритий урок» та сайту Освіта.ua Олег Іванов

Оголошення для вчителів | Переглядів: 7876 | Дата: 05.03.2014

Полтавське обласне управління водних ресурсів спільно з Департаментом освіти і науки облдержадміністрації, відділом у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, Полтавським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проводить конкурс "Водні ресурси Полтавщини".
Конкурс проводить в рамках відзначення 22 березня Всесвітнього дня водних ресурсів. Долучитися до участі в ньому можуть учні загальноосвітніх та вихованці позашкільних навчальних закладів області.
Конкурсні проводиться у номінаціях:
1. Конкурс віршів. Розмір вірша – максимально 12 рядків, шрифт "14".
2. "Екологічний плакат" на тему "Турбота про чисту воду – турбота про майбутнє". Формат плакатів 30х40 см; техніка виконання: гуаш, акварель, графіка, пастель, туш, колаж, аплікація. Вікові категорії учасників: 7-11 років.
3. Конкурс поробок "Водні ресурси". Техніка виконання довільна.
Конкурсні роботи можна надсилати до 10 березня 2014 року за адресою:  36003, м. Полтава, пров. Госпітальний, 10, Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (тел./факс: 7-41-24), e-mail: ekocentrpl@mail.ru.
Роботи мають бути підписані. На звороті друкованим шрифтом вказати: назву роботи, прізвище, ім’я,  вік та клас автора, назву навчального закладу, контактний телефон.
Призери конкурсу будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавського обласного управління водних ресурсів, відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської обласної державної адміністрації, а також матимуть можливість пільгового оздоровлення в обласному дитячо-юнацькому оздоровчому таборі "Еколог".


Оголошення для учнів | Переглядів: 5154 | Дата: 07.02.2014

        З метою популяризації досвіду роботи  з питань ефективної організації навчального середовища у класних кімнатах для учнів 1-х класів ЗНЗ та НВК  Міністерство освіти і науки України спільно з освітнім Інтернет-порталом «Педагогічна преса» оголошує проведення огляду кращих фотоматеріалів за темою «Організація навчального середовища в 1-х класах» (класні кімнати, кімнати відпочинку, рекреації тощо) (лист МОН від 13.01.14 за № 1/9-18).

                Районним (міським) методичним кабінетам на місцях до 20 квітня 2014 року провести  перший етап огляду фотоматеріалів, обрати кращі та надіслати їх в інститут післядипломної педагогічної освіти на електронну адресу marina.krilevets@gmail.com і поштову адресу ПОІППО (м.Полтава, вул.Жовтнева 64-Ж, відділ дошкільної, початкової та спеціальної освіти).

         Перелік матеріалів: текстова інформація обсягом до 1 сторінки (інформація про навчальний заклад, з зазначенням адреси, ПІБ керівника закладу тощо), 4 фотографії розміром 30х40  см (з підписами, у друкованому та електронному вигляді (у форматі JPG, роздільною здатністю 1200х800).

         Кращі фотоматеріали будуть представлені на виставці, організованій у приміщенні МОН України та розміщені на освітньому порталі «Педагогічна пресса» у розділі «Конкурси».

Оголошення для вчителів | Переглядів: 3306 | Дата: 29.01.2014

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського повідомляє,  що Міністерство освіти і науки України спільно з освітнім Інтернет-порталом «Педагогічна преса» оголошує проведення огляду кращих відеоматеріалів за темою «Фізкультхвилинки на уроках у 1-4 класах» (до 1,5 хв). (лист МОН від 15.01.14р. за № 1/9-23)

Навчальні заклади, які братимуть участь у зазначеному вище огляді,  до 30 травня 2014 року повинні надіслати заявку та відеоматеріали на електронну адресу 1klas@pedpresa.com.ua  з позначкою «Огляд відеоматеріалів про фізкультхвилинки на уроках у 1-4 класах».

Інструкцію з розміщення відеоматеріалів можна переглянути на порталі «Педагогічна преса» у розділі «Конкурси».

Оголошення для вчителів | Переглядів: 1769 | Дата: 29.01.2014

Інститут обдарованої дитини НАПН України оголошує про проведення та запрошує прийняти участь у ІІІ-ому Всеукраїнському та I Міжнародному конкурсі «Творчий учитель – обдарований учень».

Захід проводиться згідно Програми спільної діяльності Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України на 2014 рік, затвердженої Загальними зборами НАПН України від 31.10.13р.

Мета конкурсу – створення умов для творчої реалізації педагогів, поширення їх передового досвіду щодо упровадження в практику роботи сучасного педагога особистісно-орієнтованих, компетентнісних підходів до освіти учнівської молоді та підтримки обдарованості; підвищення ролі та статусу творчих педагогів в педагогічних колективах.

Основні завдання конкурсу:

•виявлення досвіду кращих педагогів, які ефективно використовують інноваційні форми і методи навчально-виховної роботи;

•популяризація педагогічних здобутків педагогів-новаторів та інших учасників навчально-виховного процесу;

•створення інформаційного освітнього простору, поповнення банку інноваційних робіт педагогів, спрямованих на розвиток особистості учня;

•організація методичної підтримки учасників навчально-виховного процесу з питань впровадження психолого-педагогічного проектування в практику роботи сучасного педагога;

•організація взаємодії учасників навчального процесу, в тому числі з урахуванням ергономічних вимог.

Організаційний партнер конкурсу – Всеукраїнська ергономічна асоціація.

До участі в конкурсі запрошуються: адміністрація навчальних закладів, учителі, класні керівники, психологи; керівники гуртків загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів як державної, так і недержавної форми власності; студенти вищих навчальних закладів; працівники дошкільних навчальних закладів та центрів раннього розвитку дитини.

Положення конкурсу та подання заявки - перейти за посиланням.


Контактна інформація:
Email: konkurs@iod.gov.ua
Телефони:
Міський номер (044)481-38-40
MTC (066)702-67-26
Київстар (068)574-15-81, (068)574-15-82
Оголошення для вчителів | Переглядів: 1163 | Дата: 29.01.2014