Головна » Навчальна діяльність
 
Система методичної роботи опорного закладу "Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів"
 
Методична проблема над якою працює педагогічний коллектив опорного закладу «Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів: "Формування  лідерської компетентності учня та вчителя для  життя в інноваційному суспільстві".
 
 

 

Методичні об'єднання

1.Методичне об'єднання вчителів-філологів (керівник Каряка В.І.) працює над проблемою "Формування лідерської компетентності на уроках гуманітарного циклу".

    2.Методичне об'єднання  вчителів англійської мови (керівник Мирна Л.М.) працює над проблемою "Соціокультурна компетентність учня-лідера та її формування на уроках англійської мови"

3.Методичне об'єднання вчителів математики і фізики (керівник Михайлик Н.О.) працює над проблемою "Формування лідерських якостей для життя в інноваційному суспільстві на  уроках математики і фізики".

4 .Методичне об'єднання вчителів суспільно-природничих наук(керівник Соколов І.В.) працює над проблемою "Формування лідерської компетентності на уроках суспільно-природничих дисциплін".

5.Методичне об'єднання вчителів творчо-естетичного циклу (керівник Кириленко Л.В.) працює над проблемою "Формування творчої компетентності учнів на уроках творчо-естетичного циклу для життя в інноваційному суспільстві".

  6.Методичне об'єднання вчителів фізичної культури (керівник Угненко М.Б.) працює над проблемою "Формування лідерської к компетентності на уроках  фізичної культури»"

7. Методичне об'єднання класних керівників (керівник Фесенко І.М.). працює над проблемою "Формування  лідерських компетентностей громадянина і патріота у виховній та позакласній роботі".

   8.Дослідницька лабораторія вчителів початкових класів (керівник Гуля В.М.) працює над проблемою "Формування лідерських якостей у молодших школярів".

    9.Методичне об'єднання  вчителів англійської мови (керівник Мирна Л.М.) працює над проблемою "Соціокультурна компетентність учня-лідера та її формування на уроках англійської мови"
 
Категорія: Навчальна діяльність | Переглядів: 2059 | Додав: chutovo | Дата: 13.12.2010