Головна » 2011 » Серпень » 26 » Участь педагогів школи у конкурсі проектів «Samsung назустріч знанням»
15:40
Участь педагогів школи у конкурсі проектів «Samsung назустріч знанням»

У період з 24 лютого 2011 року по 24 травня 2011 року компанія Samsung Electronics за підтримки Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки України проводила конкус освітніх проектів серед вчителів середніх шкіл на тему «Samsung назустріч знанням 2011». 

Для участі в цьогорічному конкурсі, вчитель хімії та біології Чутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Соколова Олена Валеріївна за підтримки адміністрації школи представила на розгляд жюрі конкурсну роботу - заявку на грант в одній із трьох конкурсних категорій - "Виховання екологічної культури". Проект передбачав створення екологічної веб-школи www.ekoshkola.com.ua - своєрідної мережі в Інтернеті, яка мала на меті об'єднати учнів загальноосвітніх шкіл України, що цікавляться екологією та намагаються покращити стан довкілля у своїх регіонах проживання. Причому створювати та розвивати цей веб-ресурс мали самі учні.

Заявка на грант мала на увазі опис проекту, що претендув на один з головних призів - цифрову лабораторію від Samsung. Була досягнута основна умова проекту - він спрямований на ефективне застосування цифрових технологій у прикладному навчанні.

Робота вчителя нашої школи Соколової О.В. визнана однією з кращих у категорії, за що педагог був нагороджений дипломом номінанта конкурсу грантів «Samsung назустріч знанням 2011» за підписом президента компанії "Samsung Electronics Україна" Парк Юнгчула.  

Вітаємо!


Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 908 | Додав: chutovo | Теги: самсунг, Samsung назустріч знанням 2011, Samsung Electronics | Рейтинг: 0.0/0