Головна » 2010 » Квітень » 7 » Традиційний вечір старшокласників "Нумо, дівчата!"
09:31
Традиційний вечір старшокласників "Нумо, дівчата!"
Школа - наше життя, місце приємних зустрічей і (ні для кого не секрет) місце першого кохання. А тут ще весна як сніг на голову! Хлопці задивляються на дівчат...

Саме 19 березня актовий зал школи зібрав велику кількість глядачів на традиційний вечір старшокласників "Нумо, дівчата!". Ткаченко Олександр та Заливча Тетяна, ведучі цього дійства представили журі конкурсної програми та запросили команди до участі у конкурсах.Команди дівчат "Ляльки" (9,11 класи) та "Небесні ластівки" (10 класи) у першому конкурсі досить ефектно представили себе.Добре представили свої здібності команди у інтелектуальному конкурсі "Вікторина" та танцювальному конкурсі.

Оригінальним був конкурс моделей, де юні дизайнерки представили на розсуд журі одяг з підручних матеріалів, які продемонстрували учениці 6-го класу.

Свою грацію конкурсантки показали, виконуючи під музику командний акробатичний етюд.Уболівальники теж мали змогу взяти участь у конкурсах. Найцікавішим виявився конкурс на вміння заплітати косички.Підсумки конкурсів оголосила заступник директора по навчально-виховній роботі Старокольцева Р.І., яка нагородила команду "Небесні ластівки" за перемогу, а команду "Ляльки" за активну участь солодкими призами.

Фото Омельяненко А.

Переглядів: 3276 | Додав: chutovo | Теги: виховна робота у школі, шкільні вечори, шкільні свята, позакласна робота | Рейтинг: 0.0/0