Головна » 2013 » Січень » 5 » Шкільний огляд-конкурс команд КВК
11:36
Шкільний огляд-конкурс команд КВК
З метою розвитку творчих здібностей учнів та організації змістовного дозвілля школярів 16 листопада проводився конкурс-огляд команд КВК учнів страших класів. У змаганнях взяли участь команди: "MM-dens" - збірна 11-х класів, "Фантастична четвірка"- 11-А класу, "багатогранні" - збірна 10-х класів. Старшокласники представили на розгляд журі та глядачів "Візитку"- з використанням мультимедійної презентації та різних видів сценічного мистецтва, домашнє завдання на тему "Школа моєї мрії", показали кмітливість та почуття гумору в конкурсах "Розминка" та "Біатлон". У наполегливій боротьбі переконлдиву перемогу здобула команда 10-х класів, яка відзначалася високим рівнем сценічної культури та виконавської майстерності. Друге місце посіла команда "Фантастична четвірка", вдало реалізувавши творчий задум. Емоційно насиченим був виступ збірної 11-х класів  "MM-dens", яка зайняла третє місце.
Команди оцінювало компетентне журі у складі випускників Чутівської школи минулих років, які також брали участь у свій час у цьому традиційному шкільному заході. Всі команди-учасники були нагороджені призами.

Переглядів: 1411 | Додав: defaultNick8457 | Теги: шкільний КВК, чутівська школа, чутове, Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, школьный КВН | Рейтинг: 1.0/1