Головна » 2012 » Березень » 30 » Регіональна естафета педагогічних інновацій у Чутівській школі
15:05
Регіональна естафета педагогічних інновацій у Чутівській школі
За ініціативи Головного управління освіти і науки в Полтавській області, з метою вивчення та впровадження у практичну діяльність інноваційних форм роботи, спрямованих на розвиток загальної середньої та дошкільної освіти була започаткована обласна естафета педагогічних інновацій «Нові горизонти української школи». 
21 березня відбулася зустріч освітян Хорольщини та Чутівщини, яка пройшла на базі Чутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Спочатку гості оглянули виставку методичних матеріалів, поробок талановитих учнів шкіл району. Титар С.О., заступник голови районної державної адміністрації, Калаур В.Г., заступник голови районної ради, Павленко М.А., начальник відділу освіти, Курінна К.М., завідуюча районним методичним кабінетом, щиро вітали гостей і бажали творчої праці по впровадженню інновацій в школах та дошкільних закладах. 
Директори та вчителі Чутівської, Новокочубеївської, Чапаєвської, Войнівської, Сторожівської, Кочубеївської, Черняківської шкіл району, завідуюча Черняківським дошкільним навчальним закладом «Ромашка» ознайомили присутніх з досягненнями по основних напрямках діяльності закладів освіти. Директор Чутівської школи Соколов І.В. ознайомив присутніх з питанням використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховній роботі школи. 
Штейнберг І.О, заступник начальника відділу освіти Хорольської РДА, Глущенко Л.А., завідуюча райметодкабінетом, Шип А.А., методист райметодкабінету, Копайгора М.М. (директор Хорольської гімназії) розповіли про діяльність шкіл району по використанню педагогічних інновацій. Підвела підсумки Міщенко І.О., методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Круглий стіл пройшов у творчій атмосфері, дав можливість переконатися, що освітяни районів ідуть в ногу з тими змінами, які відбуваються в освіті України. 
Учасники зустрічі побували у музеї М. Башкирцевої Черняківської школи, подивились літературно-музичну композицію, переглянули виставки робіт учнів та дошкільнят, відвідали групи Черняківського дошкільного закладу «Ромашка», отримали від діток дитячого садочка коровай та сувеніри на згадку. 
Зустріч пройшла у невимушеній дружній обстановці і була корисною, пізнавальною і ефективною. 

Переглядів: 967 | Додав: chutovo | Теги: чутове, обмін досвідом, інновації у школі, естафета педагогічних інновацій, Нові горизонти української школи | Рейтинг: 5.0/1