Меню сайту
ПОШУК
ВАЖЛИВО



Освіта Чутівщини

Відділ освіти Чутівської РДА

Чутівський РМК 

Артемівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сторожівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Водянська ЗОШ І-ІІ ступенів

Правова допомога учням школи
Оперуповноважений КМСД Чутівського РВ УМВС України у Полтавській області, 
капітан міліції Шульга Ростислав Андрійович 
(05347) 9-12-55
 
ТЕГИ
Головна » 2014 » Грудень » 30 » Підсумки участі школярів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
15:03
Підсумки участі школярів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Відповідно до наказу відділу освіти Чутівської районної державної адміністрації № 295 від 12.12.2014 р. «Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014-2015 н. р.» переможцями визнані:

- з математики:
Бездітко Валерія 9-Б кл., ІІ місце (уч. Яременко К.А.)
Циганенко Олена 9-Бкл., ІІ місце (уч. Яременко К.А.)
Рибалко Віктор, 10 кл., ІІІ місце ( Михайлик Н.О..)

- з біології:
Литвиненко Надія 8-Б кл. І місце (уч. Остаповець А.І.)
Циганенко Олена 9-Бкл., ІІ місце (уч Соколова О.В.)
Бездітко Валерія 9-Б кл., ІІІ місце (уч Соколова О.В.)
Данільченко Владислав 10 кл., І місце (уч Соколова О.В.)
Петриченко Анна 11-А кл., І місце (уч. Остаповець А.І.)

- з географії:
Литвиненко Надія 8-Б кл. І місце (уч. Фесенко І.М.)
Вирвихвіст Максим 10 кл., ІІ місце (уч. Фесенко І.М.)
Кулик Діана 11-А кл., І місце (уч. Фесенко І.М.)

-з хімії:
Шульга Єлизавета 8-А кл., І місце (уч. Свіжина Н.І.)
Бездітко Валерія 9-Б кл., ІІ місце (уч. Свіжина Н.І.)
Щербак Віктор 10кл., ІІ місце (уч Соколова О.В.)
Горіздра Ілона 11-А кл., І місце (уч Соколова О.В.)

- з історії:
Литвиненко Надія 8-Б кл. ІІІ місце (уч. Бурдіна О.В)
Циганенко Олена 9-Б кл., ІІ місце (уч. Бурдіна О.В.)
Вирвихвіст Максим 10 кл., І місце (уч. Бурдіна О.В.)
Заливча Ольга 11-Б кл., І місце (уч. Бездітко Г.Т.)

- з фізики:
Черкас Катерина 7-А кл., І місце (уч. Лещенко О.П.)
Рябокінь Єгор 8-Б кл., ІІІ місце (уч. Цимбалюк Н.Ф.)
Перепелиця Дмитро10 кл., ІІ місце (уч. Лещенко О.П.)
Петриченко Анна 11-А кл., ІІ місце (уч. Лещенко О.П.)

- з української мови та літератури:
Василенко Руслана 7-Б кл., ІІ місце(уч. Котко Л.Ф.)
Литвиненко Надія 8-Б кл., І місце (уч. Попова Т.Д.)
Атаман Дар'я 8-В кл., ІІ місце (уч. Сидоренко Г.Д..)
Банченко Карина 8-В кл., ІІІ місце (уч. Сидоренко Г.Д..)
Бездітко Валерія 9-Б кл. І місце (уч.Каряка В.І.)
Циганенко Олена 9-Б кл. ІІ місце (уч.Каряка В.І.)
Петренко Катерина 11-Б кл, І місце (уч. Котко Л.Ф.)
Заливча Ольга 11-Б кл, ІІ місце (уч. Котко Л.Ф.)
Бурніс Владислава 11-Б кл, ІІІ місце (уч. Котко Л.Ф.)

- з англійської мови:
Банченко Каріна 8-В кл., І місце (уч. Мирна Л.М.)
Литвиненко Надія 8-Б кл., ІІ місце (уч. Мирна Л.М.)
Рябокінь Єгор 8-Б кл., ІІІ місце (уч. Мирна Л.М.)
Клименко Яна 9-Б кл., І місце (уч. Мазуренко В.М.)
Клімов Володимир 9-Б кл., ІІ місце (уч. Мазуренко В.М.)
Фисун Анастасія 9-А кл., ІІІ місце ( уч. Корінь М.М.)
Василенко Вікторія 10кл. І місце (уч. Мирна Л.М.)
Петренко Катерина 11-Б кл, І місце (уч. Мазуренко В.М.)
Бурніс Владислава 11-Б кл., ІІІ місце (уч. Мазуренко В.М.)


ВІТАЄМО!
Переглядів: 828 | Додав: BOSS | Теги: предметні олімпіади, учнівські олімпіади, підсумки районних олімпіад
ВХІД

Сайт коректно переглядається тільки в браузерах: Opera,  Chrome,  Mozilla Firefox

СЬОГОДНІ
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ДОПОМОГА ШКОЛІ

     

    Благодійний фонд "Дивосвіт наших дітей очима батьків"  

Корисні посилання

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ

САЙТИ ПЕДАГОГІВ ШКОЛИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ
СТАТИСТИКА САЙТУ

ЗАРАЗ НА САЙТІ

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 
 
Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів © 2017
 
cellspacing=