Меню сайту
ПОШУК
ВАЖЛИВО



Освіта Чутівщини

Відділ освіти Чутівської РДА

Чутівський РМК 

Артемівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сторожівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Водянська ЗОШ І-ІІ ступенів

Правова допомога учням школи
Оперуповноважений КМСД Чутівського РВ УМВС України у Полтавській області, 
капітан міліції Шульга Ростислав Андрійович 
(05347) 9-12-55
 
ТЕГИ
Головна » 2012 » Квітень » 5 » Обдаровані діти
17:17
Обдаровані діти

Педагогічний колектив школи багато уваги приділяє роботі з обдарованими та талановитими дітьми. Вони є учасниками олімпіад з базових дисциплін , беруть активну участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Так, у 2011-2012 н. році взяли участь у II (районному) етапі 83 учні, переможців I етапу олімпіад. Із 55 учнів, які вибороли перше місце в районі, 27 - це учні нашої школи.

Вихованці продемонстрували такі результати:

- з української мови та літератури:

7кл. 3м. Кукуюк Ярина (уч.Стукун Л.В.)
8кл. 1м. Петренко Катерина (уч.Котко Л.Ф.)
9кл. 2м. Мироненко Марина (уч.Сидоренко Г.Д.)
10кл.1м. Краснюк Карина (уч.Стукун Л.В.
11кл 1м. Лазірська Юлія (уч.Котко Л.Ф.)

- з англійської мови:

8кл. 1м. Петренко Катерина (уч.Мазуренко В.М.)
9кл. 1м. Понятенко Анастасія (уч.Мирна Л.М.)
10кл. 1м. Черкас Ольга (уч.Мазуренко В.М.)
11кл. 1м. Блажко Микола (уч.КоріньМ.М.)

- з російської мови та літератури:

9кл. 1м. Мироненко Марина (уч.Рябко А.М.)
 2м. Понятенко Анастасія (уч.Рябко А.М.)
10кл.1м. Ситник Валерія (уч.Ситник В.М.)

- з математики:

6кл. 1м. Бездітко Валерія (уч.Яременко К.А.)
9кл. 2м. Шукевич Вікторія (уч.Михайлик Н.О.)
10кл.3м. Петренко Тетяна (уч.Яременко К.А.)
11кл.3м. Лебедь Владислав (уч.Яременко К.А.)

- з інформатики:

10кл. 1м. Каряка Олексій (уч.Марсаутова Л.Л.)
11кл. 1м. Марсаутов Сергій (уч.Цимбалюк Н.Ф.)
2м. Лебедь Владислав (уч.Марсаутова Л.Л.)

-з фізики:

8кл. 1м. Петренко Катерина (уч.Лещенко О.П.)
 2м. Заливча Ольга (уч.Лещенко О.П.)
10кл. 3м. Петренко Тетяна (уч.Цимбалюк Н.Ф.)
11кл. 1м. Донцова Юлія (уч.Марсаутова Л.Л.)

- з астрономії:

11кл. 1м. Донцова Юлія (уч.Марсаутова Л.Л.)
2м. Лебедь Владислав (уч.Марсаутова Л.Л.)

- з біології:

8кл. 1м. Петренко Катерина (уч.Остаповець А.І.)
 3м. Горіздра Ілона (уч.Остаповець А.І.)
9кл. 2м. Павленко Юрій (уч.Соколова О.В.)
11кл.3м. Скрипниченко Аліна (уч.ОстаповецьА.І.)

- з хімії:

8кл. 1м. Петренко Катерина (уч.Свіжина Н.І.)
 3м. Горіздра Ілона (уч.Соколова О.В.)
9кл. 2м. Мироненко Марина (уч.Свіжина Н.І.)
11кл.3м. Лазірська Юлія (уч.Свіжина Н.І.)

- з історії:

8кл. 1м. Заливча Ольга (уч.Бездітко Г.Т.)
9кл. 1м. Балясний Назар (уч.Овчаренко І.П.)
11кл.1м. Діброва Максим (уч. Бездітко Г.Т.)

- з правознавства:

9кл. 1м. Циганков Дмитро (уч.Бездітко Г.Т.)
10кл. 2м. Лаврик Олена (уч.Бездітко Г.Т.)
11кл. 2м. Діброва Максим (уч.Бездітко Г.Т.)

- з географії:

7кл. 1м. Рєзнік Роман (уч.Фесенко І.М.)
8кл. 2м. Наріжна Єлизавета (уч.Фесенко І.М.)
 3м. Заливча Ольга (уч.Фесенко І.М.)
9кл. 2м. Балясний Назар (уч.Фесенко І.М.)
11кл. 2м. Турець Аліна (уч.Фесенко І.М.)

- з економіки:

11кл. 1м. Конєва Ірина (уч.Фесенко І.М.)

- з трудового навчання (технічні види праці)

8кл. 2м. Микитенко Антон (уч.Гезей А.М.)
 3м. Новак Владислав (уч.Гезей А.М.)
9кл. 1м. Шкарупа Дмитро (уч.Гезей А.М.) 
2м. Мосійчук Владислав (уч.Гезей А.М.)

10кл. 1м. Нікітенко Віталій (уч.Гезей А.М.)

11кл. 2м. Мусійченко Дмитро (уч.Гезей А.М.)

3м. Дейнека Роман (уч.Гезей А.М.)

- з трудового навчання (обслуговуючі види праці):

8кл. 1м. Заливча Ольга (уч.КириленкоЛ.В.)
9кл. 1м. Шукевич Вікторія (уч.КириленкоЛ.В.)
 2м. Понятенко Анастасія (уч.КириленкоЛ.В.)
11кл. 1м. Турець Аліна ( уч.Осташ В.О.)
2м. Билинка Дарія ( уч.Осташ В.О.)

Порадували своїми результатами учасники обласних олімпіад, а саме: учениця 8-Б класу Петренко Катерина зайняла третє місце з української мови та літератури, Понятенко Анастасія учениця 9-Б класу виборола також третє місце з англійської мови. Завдячуючи цілеспрямованій наполегливій роботі вчителів-предметників Котко Л.Ф. та Мирної Л.М., учні показали прекрасні результати.

Старшокласники є активними учасниками конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у рамках МАН. На районний конкурс було представлено 11 робіт. 9 із них здобули перемогу в I етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, а саме:

НАУКОВО-ПРИРОДНИЧЕ ВІДДІЛЕННЯ

Секція математики
Криворучко Володимир, учень 11Б класу
Науковий керівник Пархоменко Н.Ю.
Тема роботи"Модуль та його застосування"

Секція фізики
Донцова Юлія, учениця 11А класу
Науковий керівник Марсаутова Л.Л.
Тема роботи "Фізичні властивості твердого тіла"

ВІДДІЛЕННЯ БІОЛОГІЇ,ЕКОЛОГІЇ, АГРАРНИХ НАУК І НАУК ПРО ЛЮДИНУ

Секція аграрних наук
Скрипниченко Аліна, учениця 11-Б класу
Науковий керівник Остаповець А.І.
Тема роботи "Чому хворіють каштани в Україні "

Секція біології людини 
Павленко Юрій, учень 9-В класу
Науковий керівник Соколова О.В.
Тема роботи: "Мед – джерело вітамінів та мінеральних елементів у щоденному раціоні школяра"

ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ, ГЕОГРАФІЇ, ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА

Секція правознавства
Данільченко Валерія, учениця 11-А класу
Науковий керівник Бездітко Г.Т.
Тема роботи: " Захист прав дитини в Чутівському районі"

ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

Секція української літератури
Краснюк Карина, учениця 10-Б класу
Науковий керівник Стукун Л.В.
Тема роботи: "Геніальний тріумвірат"

Секція фольклористики
Лазірська Юлія, учениця 11-А класу
Науковий керівник Котко Людмила Федорівна
Тема роботи:"Остап Вересай – один з найвідоміших українських кобзарів"

Секція російської мови
Понятенко Анастасія, учениця 9-Б класу
Науковий керівник Рябко А.М
Тема роботи: "Неологізми в сучасній російській мові"

Секція англійської мови
Донцова Юлія, учениця 11-А класу
Науковий керівник Корінь М.М.
Тема роботи " Сленг як самовираження"

Три роботи переможців було направлено для участі в II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Схвальну оцінку отримала робота на тему "Мед – джерело вітамінів та мінеральних елементів у щоденному раціоні школяра" учня 9-В класу Павленка Юрія, за що була відзначена сертифікатом.
Переглядів: 955 | Додав: chutovo | Теги: навчальні конкурси, шкільні олімпіади, Мала академія наук, обдаровані діти
ВХІД

Сайт коректно переглядається тільки в браузерах: Opera,  Chrome,  Mozilla Firefox

СЬОГОДНІ
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ДОПОМОГА ШКОЛІ

     

    Благодійний фонд "Дивосвіт наших дітей очима батьків"  

Корисні посилання

репетиторы математики
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ

САЙТИ ПЕДАГОГІВ ШКОЛИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ
СТАТИСТИКА САЙТУ

Проверка сайта

ЗАРАЗ НА САЙТІ

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 
 
Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів © 2017
 
cellspacing=