Головна » 2010 » Лютий » 23 » Перемога на районному конкурсі КВК
13:37
Перемога на районному конкурсі КВК

Як уже повідомляв наш сайт, 4 грудня в актовій залі школи відбувся огляд-конкурс команд КВК по темі "Нехай у школі в нас вирує знов шкільна та дружба і любов". У заході взяли участь 7 команд: "Живчики" (9-А), "Веселка" (9-Б),  "Р.S" (9-В), "ЗУП2" (9-Г), "Хоробрі зайці" (10-А), "В десятку" (10-Б), "Клінч" (11 кл.). Перемогу здобули випускники, на ІІ місці команда 10-Б класу, на ІІІ місці - 9-Б.

22 січня у районному будинку культури збірна команда Чутівської школи взяла участь у районному огляді-конкурсі команд КВК. На щорічну гру з'їхалися також дотепники з Артемівської, Новокочубеївської, Василівської, Филенківської, Чапаєвської, Кочубеївської шкіл. Команди демонстрували свою кмітливість, вміння жартувати і співати. За підсумками конкурсів і кількості веселих жартів, котрі викликали овації залу, перемогу здобула команда Чутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

З перемогою!Переглядів: 1560 | Додав: chutovo | Теги: шкільний КВК, позакласні заходи у Чутівській школ, виховні заходи у школі | Рейтинг: 0.0/0