Головна » 2011 » Серпень » 26 » Чутівська школа - учасник національного проекту "Відкритий світ"
14:54
Чутівська школа - учасник національного проекту "Відкритий світ"

Протягом червня місяця на сайті пілотного проекту "Національний проект "Відкритий світ" проводилося анкетування навчальних закладів України, щодо стану інформатизації навчального процесу у школах. За підсумками анкетування та погодженням з Полтавським інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників, Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів разом з кількома іншими навчальними закладами Полтавської області обрана учасником проекту "Відкритий світ", як школа, яка є однією з провідних в області по застосуванню інформаційних технологій у навчальному процесі.

Як повідомлялось раніше у засобах масової інформації, Національний проект «Відкритий світ» - один із 11 національних проектів затверджених Президентом України і Кабінетом Міністрів України у 2010 році, як пріоритет в соціально-економічному розвитку країни. 

Метою Національного проекту «Відкритий світ» є створення єдиного національного інформаційного середовища, в якому за допомогою новітніх інформаційно - телекомунікаційних технологій забезпечити усіх учасників навчального – виховного процесу: учнів, учителів, батьків, адміністраторів освіти до мультимедійних баз даних. Уніфікація методик навчання і в режимі реального часу забезпечення опрацювання цих методичних матеріалів методистами і педагогами. Створення умов, які б заохочували учнів до успішного навчання та забезпечили рівні можливостей доступу до якісної освіти кожного громадянина України незалежно від місця проживання.

Реалізація національного проекту на першому етапі, який триватиме 4 роки та обсяг фінансування 5 млрд. гривень, дасть можливість забезпечити учнів 5-9 класів, а це більше 1,5 млн. дітей, доступом до навчання з використанням новітніх технологій, які включатимуть: високу інтерактивність, повномасштабну мультимедійність, імітаційне моделювання, здатність до модифікації та творчості. Забезпечить запровадження у системі освіти п'ять нових педагогічних інструменти: інтерактив, мультимедійність, моделінг, комунікативність і креативність учня.
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 1003 | Додав: chutovo | Теги: проект Відкритий світ, участь у проекті Відкритий світ | Рейтинг: 0.0/0