Головна » 2010 » Грудень » 1 » Чутівська школа - переможець обласного конкурсу «Олімпійський урок».
19:23
Чутівська школа - переможець обласного конкурсу «Олімпійський урок».
   
   Науково-технічний прогрес, забруднення навколишнього середовища, малорухливий спосіб життя спричиняють серйозний вплив на стан здоров’я підростаючого покоління. Тому однією з життєвих компетенцій, які формують педагоги Чутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у своїх вихованців є здоров’язберігаюча. Саме в рамках роботи з цього напрямку колектив школи за сприяння відділу освіти Чутівської РДА став активним учасником обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Олімпійський урок» організованого Полтавським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України. Для Чутівської школи було честю взяти участь у цьому конкурсі, адже Чутівщина у 1980 році на своїй землі приймала вогонь Московської олімпіади. 
На розгляд обласної комісії були представлені друковані та відеоматеріали про різноманітні шкільні заходи в рамках олімпійського тижня, які були організовані педагогами школи під керівництвом заступника директора по НВР Старокольцевої Р.І.:
• Тематична загальношкільна лінійка.
• Участь у районному святі до Дня фізкультурника.
• Інформаційно-пізнавальні хвилинки у 5-9 класах.
• Екскурсія 9-А класу до районного краєзнавчого музею та ознайомлення з експозицією «Від Олімпу до Чутового».
• Олімпійські уроки у 2-4-их, 8-их, 10-11-их класах.
На урочистому відкритому засідання комісії Полтавського обласного відділення НОК України та головного управління освіти і науки Полтавської ОДА було відзначений колектив Чутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за відмінну організацію заходів та нагороджено дипломом за І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Олімпійський урок» та спортінвентарем. Подяками були нагороджені директор Чутівської школи Соколов І.В., заступник директора школи по НВР Старокольцева Р.І., та вчителі школи: Угненко М.Б., Фесенко І.М., Смалій Л.В.. Цей захід транслювався по телебаченню у новинах ТРК «Лтава».
Колектив школи й надалі приділятиме велику увагу популяризації фізкультури та здорового способу життя серед підростаючого покоління.
Відео про заходи:Перед переглядом відеоролика відключіть фонову музику сайту, натиснувши відповідну кнопку аудіоплеєра, який розміщений внизу лівого контейнера цієї сторінки сайту.
Переглядів: 976 | Додав: chutovo | Теги: олімпійський урок, чутівська школа | Рейтинг: 0.0/0