Головна » Архів новин
« 1 2 ... 30 31 32 33 34 35 36 »
   29 травня школа проводжала у доросле життя і незвідані шляхи вже дорослих дівчат і хлопців - випускників Чутівської ЗОШ І-ІІІ ступеня 2010 року. Заступник директора школи з НВР Старокольцева Р.І. у вступному слові назвала цей вечір святом Звичайного дива. Звичайним, бо ми традиційно збираємось, щоб побажати випускникам щасливої дороги у житті. А диво в тому, що вперше цей захід відбувається не у червні, а у теплого травневого вечора. З нагоди урочистостей на свято завітали гості: Материнко О.Г. - заступник голова райради, Корольов М.П. - селищний голова, Титар С.О. - голова ради школи. Після вручення атестатів ведучі вечора запросили до слова гостей, класного керівника та батьків випускників. З прощальним словом від випускників виступив один з кращих учнів школи -  Омельяненко Артем. У кінці свята випускники випустили у небо повітряні кульки та загадали свої бажання. Дійство продовжилося під вальс випускників та травневий зорепад святкового феєрверку в їхню честь.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 1508 | Дата: 31.08.2010 | Рейтинг: 0.0/0

    Сонячного травневого ранку, 27 травня на гостинне шкільне подвір'я завітали учні, вчителі, батьки, гості, щоб привітати один одного з традиційним святом - святом Останнього дзвоника. Смуток і радість переповнював випускників 11 класу, для яких він пролунав сьогодні востаннє. Сьогоднішнє свято - це не тільки розтавання зі школою, випускниками, але і свято шкільного урожаю. З вітальним словом виступив директор школи Соколов І.В., який вручив грамоти кращим учням школи - переможцям різноманітних навчальних  та виховних конкурсів. Ведучі свята Калієнко В. та Заливча О., запросили до вітального слова гостя - начальника відділу освіти Чутівської РДА Порохню С.К. Прощальне слово сказав також президент учнівського самоврядування школи випускник 11-го класу Незвієцький Максим. По закінченню свята, прощаючись з дитинством, випускники випустили у небо живих голубів.

Переглядів: 1337 | Дата: 31.08.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Сьогодні бал, Останній бал.

Принцеси ось, біля дзеркал.

А хто отам стоїть, поглянь

Це юнаків зірковий вал.

    За традицією в останні дні навчального року учні старших класів готують вечір відпочинку у подарунок для цьогорічних випускників школи. Ось і цього року 21 травня перед школою відбулося цікаве дійство, яке спостерігали крім учнів школи численні гості та жителі селища. Ведучі вечора, вони ж провідниці віртуального поїзда Глущенко Юлія та Литвин Ірина запросили випускників 2010 року вирушити у подорож станціями: "Дитинство", "Шкільна", "Спогади", "зіркова", "Кохання", "Юність". Випускники школи взяли активну участь у численних конкурсах: дитячого малюнка, театральному, імпровізованих сценок, та інших. Цікавими на святі були виступи учнів-вокалістів, танцювальних гуртів "Капітошки" та "Гран-прі". У кінці вечора відбулася демонстрація відеофільму про шкільне життя випускників та дискотека.


Переглядів: 1154 | Дата: 31.08.2010 | Рейтинг: 0.0/0

   "Упродовж усього існування людства здоров'я цінувалося над усе. Наші пращури добре розуміли значення здоров'я. Нині в усьому світі все більшого поширення набуває рух за здоровий спосіб життя, поширюється мода на здоров'я", - такими словами 28 травня розпочали учні 7-Б класу загальношкільну урочисту лінійку, присвячену традиційному Дню здоров'я у Чутівській школі. Програма свята була цікавою і різноманітною: комплекс загальнорозвиваючих вправ у виконанні учнів 3-7 класів, "Веселі старти" для учнів 2-4 класів, естафета, легкоатлетичні змагання, настільний теніс, футбол, велосипедні змагання, запуск ракет вихованцями ракетомодельного гуртка. Переможці та активні учасники нагороджені грамотами.


Переглядів: 1211 | Дата: 31.08.2010 | Рейтинг: 0.0/0

    У Чутівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 18 травня завершилася державна підсумкова атестація учнів одинадцятих класів. Згідно нововведення Міністерства освіти і науки України, цьогорічні випускники нашої школи складали ДПА у формі контрольних робіт:

- 11.05.2010 р. - з української мови.

- 14.05.2010 р. - з математики.

- 18.05.2010 р. - з предметів на вибір (історія України, біологія, українська література, англійська мова).

    Випускники успішно склали шкільні іспити та розпочали підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання. яке розпочнеться з 2.06.2010 р.

    Навчальні заняття у школі закінчаться 27 травня святом "Останній дзвоник", а випускники 11-х класів отримають атестати на випускному вечорі 29 травня.

Переглядів: 1883 | Дата: 20.05.2010 | Рейтинг: 0.0/0