Головна » 2015 » Січень » 09
Такий масштабний і видовищний захід, в якому брали участь 170 юних танцівників з Дніпропетровська, Полтави, Кременчука, Карлівки, Ковалівки та Чутового, вперше пройшов 21 грудня у Чутівській школі. Задля того, щоб він відбувся, неймовірних зусиль доклала президент громадської організації «Клуб спортивного танцю «Гран-прі» Світлана Кулик.
Відкрили перегони учасники Зразкового художнього колективу студії спортивно-бального танцю «Гран-прі» пристрасним «Іспанським болеро». А перший блок конкурсної програми розпочався з повільного вальсу та ритмічного «Ча-ча-ча», які виконували наймолодші. Серед них були і вісім дебютантів з нашого району. Варто відмітити, що малеча виступила гідно. Однак, найбільш вдало з десятьох чутівських пар виступили Артем Незвієцький та Аліна Полтавець, які здобули аж три кубки у категорії «Юніори-2» «Е», «Д», «Клас», показавши високу виконавську майстерність. Завдяки неабиякій артистичності та техніці виконання, якими вирізнялися їхні танці, вони завоювали багато прихильників та довели, що перший дорослий розряд зі спортивно-бальних танців отримали недаремно. Відрадно, що арсенал нагород учасників студії «Гран-прі» того дня поповнився на 16 золотих медалей, 15 срібних та п’ять бронзових. Високі результати, яких вони домоглися - це наслідок копіткої праці тренера Світлани Кулик та її вихованців. Радість успіху дітей розділили не лише педагог, а й батьки, які також докладають багато сил і фінансів у розвиток своїх дітей.
Поділилася враженнями від конкурсу і полтавка Вікторія Мосієнко, яка відзначила хорошу організацію конкурсу та зауважила, що Чутівська школа приємно здивувала своїм інтер’єром. Вболівальниця з Кременчука захоплена чудово прикрашеним залом, домашньою атмосферою, чіткістю й злагодженістю проведення заходу. Словом, гості стверджували, що дійство відбулося на високому рівні. А усі присутні були захоплені феєрією латиноамериканських і європейських танців, яку створили хореографи та їхні вихованці.

Переглядів: 1112 | Дата: 09.01.2015 | Рейтинг: 0.0/0

5 грудня відбувся традиційний шкільний захід військово-спортивного спрямування "Нумо, хлопці!", який проводився з нагоди Дня Збройних сил України.
У змаганнях, які проходили у спортивній залі школи, взяли участь збірна команда 10-х класів "Українські соколи" та збірна команда 11-х класів "Морська піхота".
У журі обрали голову батьківського комітету Марину Анатоліївна Рябокінь, головного спеціаліста відділу освіти РДА Аллу Йосипівна Понятенко, двох учасників АТО Валентина Діброву та Олександра Серякова, а очолював комісію вчитель трудового навчання і допризовної підготовки юнаків Анатолій Миколайович Гезей.
Знайомство з командами розпочалося з відеопрезентації. У перших чотирьох конкурсах юнаки змагалися у стройовій підготовці та силових вправах. Останньою з багатьох різних завдань була «сороконіжка», яка демонструє витривалість та єдність команди. Видовищним став конкурс капітанів. Капітани команд Артур Даніелян від «Морських піхотинців» та Сергій Лісніченко від «Українських соколів» достойно долали кожне випробування. Спочатку хлопці мали зібрати кілька видів протигазів за п’ять хвилин. «Пазли», напевне, було найлегшим завданням для кмітливих юнаків. Ватажок «соколів» справився досить швидко, і на дошці всі побачили зібране Сергієм слово «танк». А от у попаданні м’ячем у рухому мішень Артур зміг поцілити лише чотири рази з десяти спроб, його ж суперник - на один менше.
Останньою, як і завжди, була естафета. Варто відзначити, що темп юнаків був на межі можливого. Вболівальники ледь встигали повертати голови. Напруження серед глядачів досягло свого апогею – гул стояв, ніби на тисячному стадіоні. Після завершення конкурсів члени журі вітали хлопців з яскравим закінченням змагань. І попри різницю в очках - 102:109, все ж перемогла дружба, адже шкільна громада – це єдиний організм. Час пролетів непомітно, усі отримали чимале задоволення та пересвідчилися у тому, що сучасні юнаки достойні майбутні захисники Вітчизни.

Переглядів: 1089 | Дата: 09.01.2015 | Рейтинг: 0.0/0