Меню сайту
ПОШУК
ВАЖЛИВО



Освіта Чутівщини

Відділ освіти Чутівської РДА

Чутівський РМК 

Артемівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сторожівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Водянська ЗОШ І-ІІ ступенів

Правова допомога учням школи
Оперуповноважений КМСД Чутівського РВ УМВС України у Полтавській області, 
капітан міліції Шульга Ростислав Андрійович 
(05347) 9-12-55
 
ТЕГИ
Золотий фонд школи

МЕДАЛІСТИ ЧУТІВСЬКОЇ ШКОЛИ


1965-1966 н.р.
Билинка С.М.- срібна медаль
Качала А.І.- срібна медаль
Матійченко Л.В.- золота медаль
ПономаренкоВ.Г.-срібна медаль
Самогорова Т.О.- золота медаль
Чаплінська Н.І.- срібна медаль
Шпак В.М.- золота медаль
1966-1967 н.р.
Билинка В.К.- золота медаль
Лисогор Г.М.- золота медаль
ПодчерняєваВ.П.-срібна медаль
Чишко М.Н.- срібна медаль
1967-1968 н.р.
Зайка В.П.- срібна медаль
Матійченко К.В.- золота медаль
Тарандов О.В.- срібна медаль
Унтілова Л.О.- золота медаль
1968-1969 н.р.
Вахненко О.О.- золота медаль
Сафроньєва О.В.- золота медаль
1969-1970 н.р.
Варвинська Л.П.- золота медаль
1970-1971 н.р.
Лось В.М.- золота медаль
Місік Л.С.- золота медаль
1971-1972 н.р.
Горобець В.Г.- золота медаль
Євтушенко В.П.- золота медаль
Заїка В.П.- золота медаль
1972-1973 н.р.
Вертій С.К.- золота медаль
Куцевол К.П.- золота медаль
Райдам Д.Д.- золота медаль
1973-1974 н.р.
Варвинська Т.П.- золота медаль
Заліська Т.В.- золота медаль
Косик Л.В.- золота медаль
Лупікова А.О.- золота медаль
Наливка Л.Л.- золота медаль
Німчин Н.І.- золота медаль
Порохня Л.В.- золота медаль
1974-1975 н.р.
Дудка В.Ф.- золота медаль
Незнаєва Л.Б.- золота медаль
Степанович Т.А.- золота медаль
1975-1976 н.р.
Зленька К.М.- золота медаль
Качала С.В.- золота медаль
Коркішко О.Л.- золота медаль
Мітяєв С.М.- золота медаль
1976-1977 н.р.
Болюх Т.М.- золота медаль
Єщенко О.І.- золота медаль
Місік Л.С.- золота медаль
1977-1978 н.р.
Варвинський О.П.- золота медаль
Ждан В.М.- золота медаль
Зленький С.М.- золота медаль
Мельников Л.М.- золота медаль
1978-1979 н.р.
Болюх А.Г.- золота медаль
1979-1980 н.р.
Макаренко С.М.- золота медаль
1980-1981 н.р.
Шиманська О.Б.- золота медаль
1981-1982 н.р.
Мітяєв О.М.- золота медаль
Мусаєв О.Б.- золота медаль
1983-1984 н.р.
Кукузей Ж.М.- золота медаль
1984-1985 н.р.
Сал енко В.Є.- золота медаль
Філенко С.Г.- золота медаль
1985-1986 н.р.
Бутенко Т.М.- срібна медаль
Гапуленко О.В.- срібна медаль
Дудка В.М.- срібна медаль
Калюжна Н.М.- срібна медаль
Омельяненко І.А.- срібна медаль
Соколова І.В.- срібна медаль
Чугай О.А.- срібна медаль
Шульга Г.Т.- срібна медаль
1986-1987 н.р.
Заєць С.І.- срібна медаль
Кабанець Н.В.- срібна медаль
Костенко В.Г.- золота медаль
Майстренко Т.В.- срібна медаль
Шаблій Л.М.- срібна медаль
1987-1988 н.р.
Граненко В.М.- золота медаль
Донцова О.А.- срібна медаль
Дудка С.М.- срібна медаль
Гальченко З.В.- срібна медаль
Лапшина Л.М.- срібна медаль
Мироненко О.М.- срібна медаль
Туріна С.В.- срібна медаль
1988-1989 н.р.
Коваль В.Ф.- золота медаль
Коляндра М.А.- золота медаль
Абрашута В.М.- срібна медаль
Дяченко О.А.- срібна медаль
1989-1990 н.р.
Вертій О.М.- золота медаль
Гладка М.А.- золота медаль
Курінна Л.В.- срібна медаль
Серякова О.Л.- срібна медаль
1990-1991 н.р.
Кропива Ю.В.- золота медаль
Крохмаль Л.В.- золота медаль
Мигаль А.В.- золота медаль
Падусенко Л.А.- срібна медаль
Корж Л.П.- срібна медаль
Дубина Л.Г.- срібна медаль
Каплатий О.М.- срібна медаль
Кінашенко О.М.- срібна медаль
Севрюков В.М.- золота медаль
Кузнєцова М.В.- золота медаль
1991- 1992 н.р.
Коцур С.А. – срібна медаль
Ночевний С.А.- срібна медаль
Бездітко Н.В.- золота медаль
Колісник С.А. –срібна медаль
Павліченко Н.М. – срібна медаль
Павленко О.М.- срібна медаль
1992-1993 н.р.
Новицька В.В.- золота медаль
Нос Т.В.- золота медаль
Павленко В.А.- золота медаль
Чернуха С.Р.- золота медаль
1993-1994 н.р.
Колісник О.В.- золота медаль
Карабут В.І.- золота медаль
Овчаренко С.А.- золота медаль
1994-1995 н.р.
Зебкало Н.А.- золота медаль
Авраменко А.М.- срібна медаль
Стешенко В.М.- срібна медаль
Апанасько М.О.- золота медаль
Лубенець І.В.- золота медаль
Каплатий Є.М.- золота медаль
1995-1996 н.р.
Материнко Н.О.- золота медаль
Городницька Г.М.- золота медаль
Хвостій О.В.- золота медаль
Качала В.В.- срібна медаль
Козьора С.М.- срібна медаль
Сазонов О.А.- срібна медаль
1996-1997 н.р.
Котко С.А.- золота медаль
Рибаченко Н.М.- золота медаль
Рябко В.М.- золота медаль
Вітер Ю.М.- золота медаль
Токар О.А.- срібна медаль
Костяницька Ю.Б.-срібна медаль
Яременко Н.Г.- золота медаль
1997-1998 н.р.
Науменко А.М.- золота медаль
Редіна Л.С.- золота медаль
Каряка Я.В.- золота медаль
Михайлик О.М.- золота медаль
Полянська О.В.- золота медаль
Собко Ю.В.- срібна медаль
Дудник О.М.- срібна медаль
1998-1999 н.р.
Шевяков І.С.- золота медаль
Голбан Т.Т.- срібна медаль
Чаплінська В.П.- срібна медаль
Свіжина В.Ю.- срібна медаль
Смалій А.В.- срібна медаль
Ковальчук О.А.- срібна медаль
Сидоренко Ю.Є.- срібна медаль
1999-2000 н.р.
Зленька Є.С.- золота медаль
Шульга І.В.- золота медаль
Юрченко О.В.- золота медаль
Павленко О.О.- золота медаль
Токар О.А.- золота медаль
2000-2001 н.р.
Авраменко В.М.- золота медаль
Кривонос О.С.- золота медаль
Яриш В.В.- золота медаль
Сліпець О.В.- золота медаль
2001-2002 н.р.
Титар Г.В.- золота медаль
Касіч К.В.- золота медаль
Чубенко В.О.- срібна медаль
Крамова О.А.- срібна медаль
2002-2003 н.р.
Дзюба О.Б.- срібна медаль
Крицький В.О.- срібна медаль
2003-2004 н.р.
Криворучко А.Ю.-золота медаль
Мельникова І.Л.- золота медаль
Рєзнік Ю.В. – золота медаль
Чаленко Н.С.- золота медаль
Різуненко О.В.- срібна медаль
2004-2005 н.р.
Андрієвська І.Ю.– золота медаль
Гезей Ю.М. – золота медаль
Токар С.М. – золота медаль
2005-2006 н.р.
Забара С.В. – золота медаль
Маньківська Т.О. – золота медаль
Юрченко Л.В. – золота медаль
Добросол А.В. – срібна медаль
Штанько Є.О. – срібна медаль
2006-2007 н.р.
Варсєєва К.В.- золота медаль
Дробніч Ю.П.- золота медаль
Лубенець І.В.- золота медаль
Марційчук Ю.І.- золота медаль
Різуненко Н.Г.- золота медаль
Коваль А.А.- срібна медаль
2007-2008 н.р.
Гезей Е.А.- золота медаль
Муренко А.А.- золота медаль
Півень Т.С.- золота медаль
Каблучко В.В.- срібна медаль
Мазуренко К.В.- срібна медаль
Угарова В.О.- золота медаль
Скирда В.Л.- срібна медаль
2008-2009 н.р.
Петриченко І.Ю.- золота медаль
Криворучко К.Ю.- срібна медаль
Добросол Я.В.- срібна медаль
2009-2010 н.р.
Мирний О.В.-золота медаль
2010-2011 н.р.
Глущенко Ю.В - золота медаль
Сліпченко Н.Ю. - золота медаль
Литвин І.В. - срібна медаль
2011-2012 н.р.
Лазірська Ю.С. - золота медаль
2012-2013 н.р.
Петренко Т.В. - золота медаль
Ситник В.В. - золота медаль
2013-2014 н.р.
Мироненко М.О. - золота медаль
Мосійчук В.С. - золота медаль
Понятенко А.І. - золота медаль
Циганков Д.О. - срібна медаль





ВХІД

Сайт коректно переглядається тільки в браузерах: Opera,  Chrome,  Mozilla Firefox

СЬОГОДНІ
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ДОПОМОГА ШКОЛІ

     

    Благодійний фонд "Дивосвіт наших дітей очима батьків"  

Корисні посилання

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ

САЙТИ ПЕДАГОГІВ ШКОЛИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ
СТАТИСТИКА САЙТУ

ЗАРАЗ НА САЙТІ

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 
 
Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів © 2017