Атестація педагогічних працівників Чутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2014-2015 навчального року
 • Кількісний склад працюючих педагогічних працівників школи станом на 1.10.2014 року - 51
 • Вищу освіту мають - 49

 • Неповну вищу - 2

 • Якісний склад педагогічних працівників:


КАТЕГОРІЇ

 

 

ЗВАННЯ


 • У 2014-2015 навчальному році проходять чергову атестацію:
 1. Соколов Ігор володимирович - директор школи, учитель біології, вища кваліфікаційна категорія, "Старший учитель".
 2. Крамова Олена Миколаївна - учитель початкових класів,вища кваліфікаційна категорія,"Учитель-методист"
 3. Ситник Валентина Миколаївна - учитель російської мови та світової літератури, вища кваліфікаційна категорія.
 4. Корінь Марія Миколаївна - учитель англійської мови, перша кваліфікаційна категорія.
 5. Овчаренко Ірина Петрівна- учитель історії, друга кваліфікаційна категорія.
 6. Бебех Альона Миколаївна - учитель математики та інформатики, спеціаліст.
 7. Гордієнко Наталія Володимирівна - практичний психолог,спеціаліст.

 • Діяльність атестаційної комісії І рівня (станом на 21.11.2014):
 1. Атестаційна комісія керується Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників України затвердженого наказом МОН України №930 від 6.10.2010 року зі змінами, внесеними згідно з наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту №1473 від 20.12.2011 року та №1135 від 08.08.2013 року.
 2. Видано накази по школі: № 141 від 15.09.2014 року "Про склад атестаційної комісії на 2014-2015 н.р.", №160 від 08.10.2014 року "Про атестацію педагогічних працівників у 2014-2015 навчальному році.
 3. На засіданні комісії ознайомлено вчителів, що атестуються з планом атестації та Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників зі змінами.
 4. Адміністрацією школи спланована робота по вивченню професійної діяльності вчителів, відвідуються уроки та позакласні заходи, вивчається рівень досягнень учнів з тих предметів, які викладають вчителі, що атестуються.
 5. Вчителі проводять відкриті уроки, беруть участь у семінарах, готують матеріали на педагогічні конкурси, ярмарку педагогічних технологій, систематизують свої напрацювання та складають електронні портфоліо. 

Знайомтесь з учителями, що атестуються:

Соколов Ігор Володимирович
Директор школи, учитель біології. Працює над науково-методичною темою керівника: "Інтернет-технології в управлінській діяльності керівника школи" та науково-методичною темою вчителя: "Веб-портфоліо вчителя, як сучасний інструмент відображення професійної компетентності педагога". Реалізує їх сучасними засобами: Інтернет-технології, комп’ютерне тестування на різних етапах навчального процесу, в т.ч. он-лайн тестування, створення мультимедійних презентацій (текстові, слайдові, відео- та аудіо), встановлення міжпредметних зв’язків, наголос на прикладній стороні проблеми, створення комфортної психологічної обстановки у спілкуванні, створення та популяризація серед колег веб-портфоліо вчителя. Лауреат обласного етапу всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2014" у номінації "Директор школи", переможець всеукраїнського конкурсу на кращий авторський освітній веб-сайт, дипломант конкурсу електронних освітніх ресурсів національного проекту "Відкритий світ", дипломант всеукраїнського конкурсу на кращий шкільний сайт "Веб-сайт - обличчя успіху" виставки "Сучасна освіта в Україні - 2011", автор освітнього веб-порталу для директорів шкіл "Форум директорів шкіл України". Має друковану публікацію у журналі "Директор школи" (2013 р.) та є співавтором збірки "Організація харчування в загальноосвітньому навчальному закладі", Бібліотека "Шкільний світ" (2012 р.).

Крамова Олена МиколаївнаУчитель початкових класів. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має звання «Учитель – методист». Керівник районного методичного об’єднання учителів початкових класів. Учасник обласних конкурсів «Початкова школа ХХІ століття» та «Золотий фонд уроків Полтавщини».
Працює над науково – методичною темою «Інтерактивні методи навчання та виховання на уроках у початкових класах». У своїй роботі використовує інноваційні методи навчання, які сприяють розвитку креативного мислення учнів, розвивають творчі здібності, пробуджують інтерес до знань. Використовує ІКТ у навчально – виховній діяльності, проводить тренінги для учителів району з викладання інформатики у початкових класах.
Має власний сайт – портфоліо, на якому колеги - учителі, батьки та учні можуть завжди знайти потрібну і цікаву інформацію.

Ситник Валентина Миколаївна


Учитель російської мови та світової літератури. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Працює над науково-методичною темою «Викладання російської мови та світової літератури з інтеграцією суміжних предметів та видів мистецтва». Використовує прийоми технології особистісно зорієнтованого навчання:робота в мікрогрупах, індивідуальна робота, робота в парах, аналіз мовних явищ; інтерактивні методи навчання (вправа «Мікрофон», асоціативний ланцюжок, «Мозковий штурм», «Крісло відвертості» та ін.) Протягом атестаційного періоду підготувала переможців районних (Ситник Валерія, Петренко Катерина, Романенко Юлія) та обласних (Петренко Катерина) олімпіад з російської мови та світової літератури. Є координатором міжнародного конкурсу «Русский медвежонок». Учасник конкурсу шекспірівських уроків.


Корінь Марія Миколаївна
Учитель англійської мови. Має першу кваліфікаційну категорію. Працює над науково-методичною темою «Активізація пізнавальної діяльності на уроках англійської мови». Використовує інтерактивні технології навчання в усіх класах, такі як «Мозкова атака», «Метод проектів», «Ланцюжок», «Мікрофон», використовую розробку та захист робіт у вигляді творчих звітів. Проводить роботу з обдарованими дітьми: учні є учасниками і переможцями районних олімпіад з англійської мови, МАН, беруть активну участь у конкурсі «Гринвіч», у предметних олімпіадах. Я є куратором конкурсу «Гринвіч», учасником конкурсу «Учитель року», працювала волонтером при проведенні «Євро-2012».


Овчаренко Ірина ПетрівнаУчитель історії. Спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Працює над науково-методичною темою «Використання інтерактивних методів на уроках історії». Методи, які використовує на уроках – «Коло ідей», випереджаючі завдання, «Мікрофон», уявні подорожі, уроки екскурсії. Досягнення вихованців: переможці та призери районної олімпіади з історії та географії, учасники конкурсів «Історик-юніор», «Лелека», «Мультітест».

Бебех Альона Миколаївна


Учитель математики та інформатики. Проблема над якою працює педагог: "Впровадження інноваційних методів і технологій на уроках інформатики". Використовує такі форми і методи навчання:проблемне навчання, робота з підручником, лекція, презентації, урок-гра, урок-подорож, інтерактивні методи («мозковий штурм», «незакінчене речення», «знайди помилку»). Досягнення вихованців: переможці та призери районної олімпіади з інформатики, переможці районного етапу конкурсу-захисту наукових робіт МАН. Її учні – постійні учасники конкурсів «Бобер» та «Кенгуру».

Гордієнко Наталія Володимирівна


Практичний психолог школи. Науково-методична тема над якою працює: "Здоров'язберігаючі технології у роботі практичного психолога школи". Приділяє увагу превентивному вихованню, метою якого є формування в учнів орієнтації на здоровий спосіб життя та захист психічного здоров’я, профілактики алкоголізму, наркоманії, СНІДу і злочинності серед неповнолітніх. Керує шкільною службою порозуміння.


Уроки вчителів що атестувалися у 2013-2014 н.р.
Уроки вчителів що атестувалися 2012-2013 н.р.Уроки вчителів що атестувалися 2011-2012 н.р.